reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Taki tłok w tej klinice. Na popołudniowe godziny są rejestrowane te babki, które muszą mieć wizytę z powodu IUI lub IVF. Jak nie ma miejsca, to działają do oporu. Może i dobrze, bo tak to moglibyśmy coś przeoczyć. Mnie nawet na rękę, ze tak późno, bo nie koliduje to z innymi moimi zajęciami w czasie dnia, a jest tego sporo.
 
Carol, Balbinka :tak: Klinknięte :tak:
Zjola &&&&&& oby wszystko dobrze było:-)
Kinia - ja też bardzo lubiłam ulice sezamkową :happy2:
U mnie dopiero początek cyklu, także na razie siedzę cicho. Do wizyty cały tydzień...ehhh
Mam pytanie...mój owczarek niemiecki ukochany, co roku wiosną kopie mi dołki w moim ukochanym skalniaku. Obłożyłam już nawet cały prawie wierzch głazami i małpa jedna potrafi tak obok się dostać...aby kawałek ziemi był i nornica jedna kopie... Wczoraj się normalnie do fundamentów dokopała...no myślałam, że ją :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...
 
Balbinka, Carol, ja tez kliknęłam :-)
Nikusia, Balbinka, czemu ja Was nie mam w znajomych na fb? :sorry:
Kinga, zaprosiłam Cię :tak:
zjola, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Endo miało czas, podrosło na pewno!

My już po spacerze. Mała coraz więcej uwagi potrzebuje, chce żeby nad nią siedzieć i z nią gadać :-D Ja nie mam czasu (ani chęci...) robić obiadki, więc jadę głównie na kanapkach :confused: ale jakoś żyjemy :-D
 
Witajcie kochane :-)
Zjolciu mega mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za usg!!! Endo na 100% podroslo:tak:

WItam pozostałe babeczki i mocno sciskam:*

U nas wszystko ok, moj maly krolewicz zaraz pewnie bedzie sie budzil na jedzonko:tak:
A tak ogolnie to bez wiekszych zmian.:cool2:

Muaaaa:*
 
Dziewczyny, wysłałam Wam zaproszenie na FB ;-) i dziękuję za "kliki lajki" :-D

Mój małż po obiadku poszedł leżakować, nie najlepiej się czuje. tydzień temu dziabnął go kleszcz, wyciągnęłam całego - mam w tym wprawę, bo psom co chwila wyciągam ;-) Ale cały czas miał to miejsce zaczerwienione i nie ładnie to wyglądało. wczoraj poszedł do lekarza i babka dała mu antybiotyk na 9 dni - 3 tabletki 40zł :szok:
Za 6 tygodni ma iść oddać krew i zobaczymy czy coś tam jest, oby NIE!!!

No nic, ja zmykam dalej do ogrodu :tak: już się pięknie rozjaśniło w tych moich warzywach i kwiatach ;-)
 
reklama
Do góry