reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Oj Mama nie wiem,naprawdę...nie wierzyłam a teraz już resztka nadziei polazła...
Test o czułości 10ml nie pokazałby ciąży?
Czekam na @
 
Carolaaa wiem,że Ci smutno ...ja raz miałam tak ,że test 10 pokazał II kreski w środę ..a w piatek zrobiłam taki o czułości 25 i I krecha-zadzwoniłam do gina ,kazał jechać na bete...pojechałam ze łzami w oczach i poprosiłam na cito-miałam wynik w godzinę ...niestety o,100...
matko jak ja sie wtedy czułam!!!!

dlatego albo zrób betę..albo czekaj do wizyty...
wspieram bo wiem,że Ci ciężko.
 
heloł.
Carola trzymam &&&. Musi być dobrze, kurka no!!

U nas pogoda całkiem całkiem. Słońce na zmianę z chmurami ale mało padało śniegu. Tylko wiatr wieje.

Ciekawe co tam u Zjoli...

Wiecie co, szlag mnie trafił. Czytam na wp o pogrzebie Madzi z Sosnowca. Patrzę, a tam tekst " 55 osób Lubi to" (kto ma Facebooka to wie o co chodzi). Jak można lubić pogrzeb, dziecka...???? Niektórzy ludzie to są bezmyślni.
 
Mama II kreski miewałam kilkukrotnie...ale w II kreski ot tak nie wierzę...tu niby gin potwierdził...na 99,9%...a test nie wyszedł...

Bardzo profesjonalnie zamazałam swe nazwisko:))
Zobacz załącznik 437666

Nie wiem co robić...\Zmykam do roboty...będę później.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widzisz Carol bo u Ciebie testy wychodzą na odwrót. Badź dobrej myśli cóź więcej Ci pozostało. Nie masz na to wpływu, a złe samopoczucie może tu tylko zaszkodzić. Rozchmurz się.
 
Carolaaa gorzej jakby test wyszedł a gin nie potwierdził..
nie masz wyjścia -musisz czekac ten tydzień..a to najgorsze..

Bree no masakra z tymi ludziskami....
u mnie słońca niet..cały czas wieje i sypie;/
 
Caroll ja robiłam z 10testów i z tych 10 zdarzało sie ze z jednej próbki zrobiłam test o czułości 10 i 25 ten 10 negatywny a 25pozytywny!!! serio tak było jak znajdę na której stronce to napisałam wieki temu ( jakieś 6tyg temu) to Ci wkleję żebyś zobaczyła, a bóle brzucha miałam straszne ja od 28grudnia codziennie czekałam na @ bo miałam takei bóle i mineły one dopiero koło 7tyg a z dzidzią wsio oki więc kochana nei martw sie i myśl pozytywnie bo jak Błonka pisze podnosisz prl a wtedy juz krok do nieszczescia! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
tak na pocieszenie bądź nie , moja ciocia starała się o dziecko 8lat , miliony badań , zabiegów ,leków ,2-3 razy w roku wakację , weekendowe wypady za miasto , nic nie pomagało ! jezdzili do Lichenia sie modlić żeby meić dzidzie i w rok póxneij w ten sam dzień w ktory tam trafili pierwszy raz urodziła się im córeczka ,po 8smiu latach wyczerpujących psychicznei ,fizycznei i finansowo !!! w ciązy z Małą przeszła różyczkę ,i rózne komplikacje ale urodziła zdrową śliczną córeczkę ! więc trzeba wierzyć że wkońcu uda się to największe marzenie spełnic !!! i abyśmy tylko nie musiały aż tyle czekać na ten cud !!!
 
reklama
macie racje.. tu na cmentarzu byl... pogrom starych ludzi ;/ matka nie mogla isc na pogrzeb dziecka, paranoja ale straszne ze to jest w internecie.... mieszkam nie daleko cmentarza i.. widzeialam jak wracali z pogrzebu.. jak by to byl pogrzeb papierza!!
 
Do góry