reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

wikula witaj :))))

Mike dziś do mnie rano mówi; to dziś działamy kochanie.. a ja tak tak oczywiście :) potem już po starankach a On zdziwko JAK TO? juz koniec? :shocked2: tak mało w tym miesiącu.. Kochanie potem już tylko dla samej przyjemności mówię mu... :-)
 
reklama
Sikacz negatywny...zrobiłam dla siebie... wiedziałam,że coś nie tak...
Pewnie wcale cykl się nie przestawił tylko od początku ciąża była obumarła...
 
poczekaj do wizyty..... wiesz ze sikacze nie wychodza bardzo czesto... mojej kuzynce nie wyszedl w ogole a mnie bardzo pozno i to ledwooo
 
wiesz ze pesymizm podwaja prolaktyne ktora odpowiada za poronienia? moja gin mi to powiedziala.. tzreba miec pozytywne nastawienie, jestes w ciazy i poki co taka jest wersja....
 
reklama
Carolaaa dokładnie tak jak Wikula pisze ..zrób betę..
jejku..musi być dobrze...
wiesz,że jak się pije dużo to mocz rozrzedzony...pamietasz-Marcepankowi przy bliźniakach wychodziły negatywne...

Wikula ,Błonka witajcie ;))

Zjola kochana mam nadzieje,że dobrze się czujesz....

u nas zamieć jak na Syberii ,ledwo dojechałam po Domisia..ale mam juz dzieci w domu,teraz jeszcze ,żeby mąż szczęśliwie wrócił..

proszę dziś o &&& bo test owu pozytywny wiec wieczorem randewu z mężem ;))
 
Do góry