reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Carola - walne cię w łepetynę bo w tyłek nie wolno w ciąży. Przestań negatywnie myśleć :tak:


Dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki - wiem że pewnie stwierdzicie że mogę sobie gadać bo mam dwie córki już ale ja też swoje przeszłam w walce o dzieci - tylko że ja bardzo wcześnie zaczęłam bo wiedziałam że będą problemy. Krzysia zna moją historię i wie że nie miałam wesoło. Jestem na tym forum od 2005 roku pod różnymi nickami bo miałam takie depresje że stąd znikałam. Ale pamiętam hasło wątku na którym na staraczkach latami siedziałam - "Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi" i "Nadzieja umiera ostatnia" i tak jest. Nadzieja nie umiera - trzeba wierzyć że będzie dobrze :tak: Człowiek by w wariatkowie wylądował jakby nie wierzył że może się coś udać.
Trzymam za was wszystkie kciuki i mam nadzieję że w tym roku ten wątek zakończy swoja żywotność bo wszystkie zajdą i przejdą na wątek mamuś ;-)
 
reklama
mari, pytasz czy znamy pary pogodzone z losem.
Ja znam - moja ciocia ma niedojrzala macice i nie jest w stanie miec dzieci. Zyje z mezem prawie 30 lat, sa szczesliwa, fajna para... Odpuscili wszystko, adoptowac sie bali - sa szczesliwi...

Znam tez inna pare - starali sie o dziecko 10 lat - teraz maja szescioletnie blizniaki :).

caroline - co to byl ten zalacznik? Zrobilas bete?

kahaka - sliczny pokoik - pisalam juz? ;) Taki delikatny...

zjola - odezwij sie i opowiadaj!

palemka - jak ja sie ciesze, ze Ty jestes w ciazy! Tak bardzo przezywalam Twoje poronienie...

mama - skad w Tobie zawsze tyle radosci, optymizmu i milosci do ludzi? Szacun!

U mnie konczy sie @ i od jutra zaczynamy regularne boboseksy :tak:;-)
 
jestem wieczornie na chwilę ..ziółka pije i wleciałam .

Kora jakoś tak we mnie zawsze było masę empatii do ludzi...
a że przeżywamy to co przeżywamy w walce o dziecko to tymbardziej potrafię sie wczuć skoro tyle już przeszłam..
wszystkim Wam szczerze życzę maluszków rumianych przy piersi..
a najbardziej-jak juz to nie raz pisałam-trzymam &&& za te babeczki ,które walczą o pierwszą dzidzię!!!!

powodzenia w działaniach :))&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Sol dzięki babko!!
oby było jak piszesz i wszystkie weteranki doczekały sie szczęśliwych ciąż zakończonych krzykami na porodówce hahahaaa..ja krzyczałam wiec wiem co mówię :):):)))


spokojnej nocy i owocnych starań ;))
ja juz po:)
dzieci spią ..mąż poszedł na siatkę.
do jutra..


Zjola-myslami z Tobą!!
 
mama - ja śpiewałam przy Emilii domowe przedszkole na porodówce bo mi mąż zapuścił nutkę :-p:-D Przy Karoli nie krzyczałam bo miałam za dużego nerwa i na chwile mi się film urwał bo znieczulenie miejscowe do nacięcia mi poszło do naczynia i ... łiiiiiii odlot - ciemno :-p
 
caro będzie dobrze zobaczysz... odpoczywaj i nie zadręczaj się tym co nie potrzeba :tak:

Sol to mnie wyprzedziłaś widzisz! pamietam jak zaszłaś w ciąże... też wtedy przecież się starałam:) i widzisz ja nadal i nic... czekam do 30tki teraz heh
a Ty chcesz trzecie?????? :cool2:
 
hej ja tylko na chwilke moje usg dowcipne wyszło ze jest ok czyli zadnych złych rzeczy tam nie zobaczył mialam owulacje ale mam endometrium 13 mm ale powiedzial ze przyszlam w 21 dc czyli normalne bo prawdopodobnie pogrubialo przed @ :( ale powiedzial ze trzyma kciuki... jak mu powiedzialam o ilosci zdrowych plemnikow mojego to powiedzial aby sie lepiej wybral do lekarza bo ma zamalo jednak zmartwilam sie i nie wiem czy nie wolalabym aby cos u mnie wynalazł ale z jednej strony bardzo jestem zadowolona znaczy ze jestem plodna
wiecie jak mi powiedzial ze endometrium na @ to powiedzialam mu ze juz chyba nadziei nie mam on mowi ze nie potrzebnie no ale mowie ze pan doktor mowi ze endometrium na @ wiec a?? a on ze moze nie koniecznie sama juz nie wiem ...czy moze byc pogrubione we wczesnej ciazy??
miłego dnia Kochane :*
 
Ostatnia edycja:
Carolineee - dawaj znac co u Ciebie
zjola - czekamy na wiesci
agnieszkak2 - w 21dc endo nie powinno sie specjalnie roznic przed @ i we wczesnej ciazy, takze nic straconego
 
hej Kora lekarz na usg tak powiedział ze jest przygrubiałe ale to moze byc na @ ja sie nie znam jak szlam to sie bałam ze jest za niskie podczytywałam inne fora niektóre pisały ze moze byc na ciaze tez ale ja juz sama nie wiem:eek: a moze mam za bardzo grube wiec moze sie nie udaje sama nie wiem 29 mam wizyte u ginki a 21 powinna przyjsc @ zobaczymy nadziei na ten cykl nie mam wiem ze był pewny ze owulacja była niestety powinnam przyjsc w innym terminie tuz po @ ale niestety takie terminy były:-( powiedzial ze na tym etapie nie zobaczy ciazy ale powiedzial abym czekal na spozniajaca sie @

ale sie czerwona zrobilam wczoraj pierszy raz bo popierwsze był przystojny a po drugie niewiele strarszy odemnie haha jaki burak ze mnie
:-D:-D;-)
a jak u Ciebie?? wiesz jaki problem macie ?? długo sie staraliscie o pierwsze??
 
witajcie z rana...kawki smacznej zyczę :))
pączka dziś nie jem. ..mam w domu wagę hahahaaa

mama - ja śpiewałam przy Emilii domowe przedszkole na porodówce bo mi mąż zapuścił nutkę :-p:-D Przy Karoli nie krzyczałam bo miałam za dużego nerwa i na chwile mi się film urwał bo znieczulenie miejscowe do nacięcia mi poszło do naczynia i ... łiiiiiii odlot - ciemno :-p

Sol ja przy Zuzi tez nie krzyczałam ,ale przy Dominiku tak-krótko ,ale intensywnie ;))
rodziłam Go przy 8cm rozwarcia a On miał 4100g i 57cm...szyjka juz sie nie rozwierała..na CC było za późno bo On juz w kanale..lekarka mówi ,żeby nie przeć bo mi szyja pójdzie-a ja mówie jaka szyja??? przecież dobrze pre-mam brodę przy klatce wiec jaka szyja???
a lekarka ,że szyjke macicy mi porozrywa....

urodziłam w 11 minut-parte zaczęły się o 14.00 a 14.11 już Go tuliłam..
lekarka patrzy między nogi i mówi-nie ,nie pękła pani...cała zdziwiona.
a jak spojrzała na Domisia to powiedziała,że ja to od razu takie półroczne urodziłam tylko Mu zęba brakuje ;)))

jak zaczęłam krzyczeć ,że nie dam rady....
że umre i dziecka nie zobaczę...

to pani powiedziała do męża-proponuję zamknąć okno!!
rodziłam w lipcu i mialam otwarte okna wychodzace na ogróg szpitalny gdzie spacerowały przyszłe mamy z brzuszkami:)))


Agnieszka-jedna foremka jak poszła na usg 3 dni po spóźniajacej się @ to endo miała 18mm i gin po tym powiedział ,że ciąża..szyjka była rozpulchniona...@ brak...
wiec &&&& za Ciebie -niech endo rośni:))

Kora witaj :)
 
reklama
hej Mama boje sie nakrecac a noz moze sie udalo do wtorku mało zostało :) ale trzymajcie kciuki ....ale czy nie powinien jakiegos cialka zoltego zobaczyc ?? nie wiem nie znam sie

co do porodu ja skurcze mialam małe pojechalam o 11 w nocy o 11 po poludniu pod oxycotyne potem sie zaczeło pol godziny bulów o matkooooo ze myslalm ze wystrzele w orbite a potem słowa no to 10 rozwarcia tylko prosze nie siasc na głowke dziecka i na samolot i było 10 minut pewnie bym w piec ale skurcze zanikły 3 parte i Mati na swiecie i słowa ordynatora mału zadziciel sie urodził i terqaz wiem czemu tak powiedzial haha wczesniej sie zastanawialam
 
Do góry