reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Jeera:))))
Pewnie,miejmy nadzieję :) &&&&&
Ja leżę,jem jakieś dziwactwa i oglądam Xfactor amerykański:)
Jeera,a gdzie pracujesz jak mogę zapytać?
Aaaaaaa,laski,komu stanikm powiekszający,komu???Może sobie jako prezent pod choinkę?:)


Ja Ci z tym nie pomogę bo biorę Luteinę i mam odwrotny problem,@ nie miałam mimo brania i odstawienia...
Wydaje mi się,że to podobne leki i mi ginek kazał odstawić w razie @.
Nie masz możliwości zadzwonienia do ginka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
no własnie nie mam możliwości zadzwonienia do gina :sad: jak byłam na luteinie to nie miałam z tym problemu- zero plamień i dostawałam dni 3 dni po odstawianiu :frown: przeszłam na dupka bo lutka była dla mnie mało komfortowa
 
Ooo ja w zeszłym cyklu nie dostałam @ po odstawieniu.
Na Chłopski rozum powinnaś odstawić.Ja biorę luteinę od dzisiaj do @.Ale mam nadzieję,że @ nie przylezie.
Wszędzie na forach radzą odstawić gdy przylezie @ wcześniej:) Doczytałam właśnie
 
reklama
ja w salonie w kocyk jeszcze otulona a maz spi w sypialni :p niech spi jutro zaczyna nocki robic :)
milej pracy ;p
ojj ja bym poszla do pracy mojej no ale coz jak mus to mus trza siedziec w domu :(
 
Do góry