reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Bree no to cieszę się ,że i Tobie kakao smakowało:)
a co z mmm to nie wiem;( fakt daaawno Jej nie było.

Kwiatek-&&&&&&&&&&&&
już niedługo się wyjaśni.


ja mykam pod prysznic i do książki-jestem w trakcie 4 części Zmierzchu.
zamelduję się jutro.
papaśki.

chorowitkom zdrówka
s025.gif


ciężarówkom spokoju serca
e130.gif


staraczkom owocnej nocy
g045.gif


dobranoc.
 
Dziewczynki,problem jest...mam trochę śluzu zabarwionego na różowo...tak cały dzień i w dole brzucha boli mnie...
na plamienie owulacyjne za późno,na zagnieżdżenie za wczesnie...co to jest do cholerki?:szok:
 
Carola ja kiedys tez tak mialam... i w sumie co to bylo nie wiem... bo to bylo tak ze najpierw bylo plamienie jak na owu.. a pozniej wlasnie jakos 17-20 dc... i pozniej znow ale byla to @... moze lutka czy co bierzesz moze tak dzialac?
 
Lutkę mam przepisaną od jutra ale wezmę już dzisiaj bo wyczytałam,że to właśnie przez spadek progesteronu może być plamienie a to jak wiadomo szkodzi w implantacji więc zacznę Luteinę już dzisiaj.
 
Lutkę mam przepisaną od jutra ale wezmę już dzisiaj bo wyczytałam,że to właśnie przez spadek progesteronu może być plamienie a to jak wiadomo szkodzi w implantacji więc zacznę Luteinę już dzisiaj.

No wlasnie napewno masz racje... tylko wlasnie ja sie teraz zastanawiam.. moze wlasnie te plamienia to przez spadek progesteronu?? No nie wiem trzeba sie wybrac do Gina i o wszystko wypytac...
 
Zycze dziewczynki spokojnej nocy. Ja jutro do pracy:( Musze wstac o 6 bo mam na 8 i do 14;( A tak mi sie nie chce bo bede sama.. a szefowa jest psychiczna i pewnie sie do czegos doczepi.. ale taki jej urok mam nadzieje ze szybko zamieszka u mnie fasolencja coby jej wiecej nie ogladac :)
 
reklama
dziewczeta HELP!!
Jestem na duphastonie z powodu niedomogi lutealnej. Biore od 16-25 DC. Dziś jest 22DC (8 dzień brania dupka z 10)dzień a ja już dostałam krwawienia. Czy odstawić dupka czy wziąć jeszcze te 2 ostatnie dni??:confused:
W zeszłym cyklu plamiłam na dupku od 22DC do 26DC. nie wiem co robić :sad:
 
Do góry