reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Hej babolki :-):-)
Ja dopiero teraz usiadłam. Wcześniej zakupy zrobiłam, pościel zmieniłam i upiekłam szarlotkę. PIERWSZY RAZ W ŻYCIU! Jeszcze nie wiem czy wyszła, bo nie spróbowałam :-p Niedługo przyjdzie do mnie koleżanka, to zjemy.

zjolka, pamiętam o Twojej owulce, trzymam kciuki :-)
 
reklama
Ja pozwole sie wtrącić do tematu.
Starania..
Byłam z partnerem przeszło 5 lat, zaplanowane wszystko od A do Z lacznie po slub. Staraliśmy sie około 2 lat o dziecko. Jednak z czasem naszego zwiazku stwierdziłam, że ja go po prostu nie kocham. Że dopadła nas rutyna. Odeszlam 5 mcy przed weselem, poznałam innego mezczyzne, w którym się zakochałam. Po długich rozmowach, za 5 mcy okazało się, że jestem w ciazy... :)
 
Ja pozwole sie wtrącić do tematu.
Starania..
Byłam z partnerem przeszło 5 lat, zaplanowane wszystko od A do Z lacznie po slub. Staraliśmy sie około 2 lat o dziecko. Jednak z czasem naszego zwiazku stwierdziłam, że ja go po prostu nie kocham. Że dopadła nas rutyna. Odeszlam 5 mcy przed weselem, poznałam innego mezczyzne, w którym się zakochałam. Po długich rozmowach, za 5 mcy okazało się, że jestem w ciazy... :)

Gratulacje:)

Widzisz Palemko,trza jednak do sanatorium na mohery uderzać:)))
Nawiązując do tematu:
Ja już kilkukrotnie słyszałam,że organizm ''przyzwyczaja'' się do nasienia,dlatego też kobiety,które zaliczają romans często też zaliczają wpadkę:)
Resumując:łatwiej o fasolkę zmieniając partnera:szok:

Idę się kąpać,na 19 mam ginka,mam nadzieję,że będą to dobre wieści.
Może go namówię na jakieś specyfiki,stymulacje...zobaczymy:)
 
Carolinee - ja tam w takie rzeczy nie wierze...
czekam na dobre wieści od twojego gina!!!

Ja odebrałam dzisiaj wyniki badań z 14dc, niby wszystkie są w normie, ale zobaczymy co na to powie moja ginka...jutro spróbuję się z nią skontaktować...
 
caroline - daj znaka jak i co po wizycie u gina

wikula - no to git , że w normie :)

elastico - to co mam męża zmienić ? hehe

kahaka - szralotkę ??? ja też chce :))

zjola- ba ! ciastko i czekoladke i obiadek i zas czekoladke i jabłuszko i budyn i zas ciastko, a potem kolacyjkę ;) Ja z tych co jedzą dużżżżżżżżżżo i często, a wygladają jakby mało co jedli :) kuźwa !!!

ps. otwieram advokat kawowy w dodtaku z biedronki ;-)hehe , która chleje dziś ze mną ?????? kahaka Ciebie nie liczę :tak::-D
 
caroline - daj znaka jak i co po wizycie u gina

wikula - no to git , że w normie :)

elastico - to co mam męża zmienić ? hehe

kahaka - szralotkę ??? ja też chce :))

zjola- ba ! ciastko i czekoladke i obiadek i zas czekoladke i jabłuszko i budyn i zas ciastko, a potem kolacyjkę ;) Ja z tych co jedzą dużżżżżżżżżżo i często, a wygladają jakby mało co jedli :) kuźwa !!!

ps. otwieram advokat kawowy w dodtaku z biedronki ;-)hehe , która chleje dziś ze mną ?????? kahaka Ciebie nie liczę :tak::-D
ja chcę na poprawę humoru
carola &&&&
elastico super tylko że ja męża nie zmienię:laugh2:
 
reklama
Do góry