reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Byłam u ginka,endo 6mm,owu będzie z prawego.
Zmienił mi Bromka na inny lek,jutro zaczynam brać.
Dostałam też skierowanie na Ts coś tam,glukoza na czczo...więcej nie odczytałam,jutro rano pójdę do laboratorium.
W piątek usg,będziemy się monitorować.

Kasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Palemko - ty rzeczywiście wyglądasz jakbyś nic nie jadła!:szok: Zazdraszczam!

Elastico - jak dla mnie to bujda na resorach. Ja z moim pierwszym mężem zabezpieczałam się 6 lat zanim podjęliśmy decyzję o dziecku. Jak rozpoczęliśmy starania to zaszłam w ciążę za pierwszym razem.
W drugim przypadku jest podobnie ale dwie ciąże już nam obumarły. Myślę, że to nie tylko od zmiany partnera zależy. Poza tym ja trzeciego chłopa już nie chcę. Z tym mi dobrze.

Buziole dla wszystkich.
 
reklama
Dzień dobry
palemko, aleś Ty pikna, nono :-)
Ewcia, zjola, cześć

Ja już przebieram nogami przed wizytą. I zastanawiam się jak to zrobić, żeby na badanie mieć pełny pęcherz :confused::confused:
 
Do góry