reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Zakupy zrobione, pranie się pierze, prasowanie czeka, firanki pozmieniane, pościel przebrana:rofl2:, a wszytsko to , bo w środe starzeje się o rok i mi tu rodzina wpadnie ;) cza chate posprzątać:happy2:, aha obiadu jeszcze nie zrobiłam, mam kotlety z piatku, mam nadzieje, że się jeszcze w miare świerze ;)

caroline
- cos dziwnego, wyobraz sobie, że ja wcoraj od póznego południa do nocy póznej też miałam jazde z jelitami, totalne skurcze, plus ból podbrzusza i krzyża , ale heca .... coś wisi w powietrzu chyba :confused:

Co do włosów Twych , to jestem już ciekawa efektu, więc czekam na foto ;)
Co do dretwienia , to nie mam pojęcia, ale może to wszystko naisla się na tle nerwowym, wiesz jak to jest, jedno ciągnie drugie ... powiem Ci coś, nie martw się ... to napewno samo przejdzie ...:tak:

blonka - no to kciuki za szybki termin laparo , ale jeszcze większe &&&&&&&&&&&&& za to by się udało naturalnie przed laparo :))

silene - podzielam zdanie, ja tez bym najchetniej poszła spac, ale pranie, prasowanie i obiad na mnie czeka ;)ps. skąd jestes jeśli można zapytać ?

wkula, zjola, alebur i cała reszta - witajcie :-)

caroline - własnie może sanatorium by pomogło ? Wybierzemy się razem, bedziemy sobie narzekac i się pocieszac ;)
 
reklama
no wiem zjolu , ale przywitac sie raz jeszcze mogę:-):-):-) hihi

caroline - no baaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!dziadków, babków i kogo ino :-D:-D:baffled::baffled:

Może jaki dziadek nam co zmajstruje hahahahhahahahahah ?????
 
Palemko - witaj zatem :-D

Oj dziewczyny geriatria wam się marzy!? Chociaż nigdy nic nie wiadomo, co taki dziadek może zmajstrować :szok:, bleeeee ...
 
caroline, zjola - czego oczy nie widza, tego oczu nie żal .... hahhahahah, ale nie z dziadkami .... :-):-):-)
ps. naszczęście małżowie nasi nie wiedzą co my tu ten tego ... ;-)

czizus chce czekolade, ale nie mam :-(łaaaaaaa !!! płakam !!! ja płakam !!!
 
reklama
Do góry