reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Cześć dziewczyny.

Carolineee Ja jakiś czas temu kupiłam sobie naturalne włosy , ale na takich taśmach , ale nie chodziłam w nich zbyt długo , bo źle dobrałam kolor , ale to jest fajna sprawa , zawsze można kombinować z fryzurką , a okres przejściowy to rzeczywiście męczarnia, wiem co mówię , bo jestem właśnie na tym etapie ;)
 
reklama
Ja mam na keratynie:) Przedłużam tylko boki:)

Ja chcę kawy...nie chce mi się męczyć z robieniem,cholerka,czajnik ciężki,kubek z kawą też:(
Czekam na męża,za godzinę będzie.
 
Hej dziewczyny:)
Ja dopiero teraz z kawusią usiadłam,a tu zaraz trzeba się za obiadek brać.Pogoda do bani i w sumie to nic mi się nie chce najchętniej to ucięła bym sobie drzemkę.
 
witam się po weekendzie...
z moim humorem nie najlepeij wiec nie bede sie za bardzo udzielac poki co...
jade w srode sie umowic na laparoskopie, do tego czasu chyba odpoczynek.. niby mam recepte na clo zeby nie marnowac dni do laparo ale... przy moim hiperandrogenizmie i cienkim endo po clo chyba nie ma sensu go brac......
napisze wam kiedy bede miec laparo jak sie dowiem..
trzymam za reszte testujacych niebawem i za te co maja plodne... &&&
milego jesiennego dnia.....
 
Carol - ja na reumatyzm brałam Asprocol i zawsze pomagał. Mnie łamały kolana, ale od czasu jak pół roku w sanatorium miałam okłady z parafiny i borowiny, przeszło jak ręką odjął.
 
reklama
Do góry