reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kahaka - kciuki za wizytę &&& i pozdrowienia dla bananka :-D

Ewcia - ja mam nadzieję, że wykraczesz, jupiiii.

Palemko - gdyby tak było, to wielodzietne rodziny nie miały by prawa bytu a przecież są małżeństwa z 20 letnim stażem, które mają po 8-oro dzieci w przedziale wiekowym od 20 do 2 lat albo i lepiej.
 
Witam...
U mnie wszystk0 do du.... Moj wujek co mial wypadek zmarl i mielismy dzisiaj jechac na pogrzeb. Bo mial byc jutro... ale nie bedzie. Pomimo operacji mozgu dosyc szybko wracal do zdrowia.. i mial byc na dniach wypuszczony do domu bo jedynie nie mowil, musial sie od nowa uczyc, juz go zapisano na rehabilitacje bo wykazywal chce na nia i wygladal coraz lepiej... a tu wczoraj telefon ze zmarl, w sumie rodzenstwo nie chcialo sekcji zwlok i dlatego mial byc pogrzeb jutro... a tu dzis telefon ze ktos zlecil sekcje zwlok bo podejrzewaja blad lekarski czy cos w tym stylu... no masakiera.
 
Ewcia - nie poddawaj się! Ja też mam taką kichę finansową. Każdą złotówkę oglądam 10 razy! Mój M ma lekką rękę do wydawania pieniędzy i muszę go hamować, co często powoduje spięcia. No ale jakoś dopinam swego. Nawet dojście do piwka odcięłam definitywnie. Żyjemy jak Pan Bóg przykazał - nie pijemy, nie palimy i nie zabezpieczamy się, hehe. Szkoda tylko, że z Twoim Ci się nie układa :( Ja z moim lepiej niż przed pół rokiem, a już myślałam, ze to się wszystko rozpieprzy, tak, ze uszy do góry. Wszystko jest możliwe!

Jeera - tulam.
 
kochana wniosek sie nasuwa palenie szkodzi zdrowiu:)panienki u mnie ok wiecie co dzis mam 8dc a moj mikroskopik juz wczoraj zaczel pokazywac dni płodne moze nie owu ale płodne a na dodatek wczoraj mialam straszna zgage i bolały mnie strasznie miesnie brzucha normalnie jak bym zrobiła ze 100brzuszkow wiec moze caly ten czas staralismy sie nie w tym czasie co trzeba bo zawsze raczej po @ była wstrzemiezliwosc ale moze tez ja juz szukam błachostek poprostu dreczy mnie fakt ze nie moge zajsc.Wczoraj byłam z m u okulisty a pozniej poskladalam kilka cv
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry