reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

witam moje drogie
Carolineee to będziemy razem testować ja po crio jestem 2 podano ,z 4 rozmrożonych 3 przeżyły ale 3 jakiś taki marniutki jest w piątek mam dzwonić czy z nim ok? nacinaliśmy otoczkę pomimo,że mieli cienką ;-)

tymonka ja proponuje ukradkiem gdzieś jak małolaty ;-) a może akurat się uda ;-)zjola to jak będzie taka wstrzemięźliwość to może będzie póżniej wpadka niespodzianka ;-)
 
reklama
witam sie w ten zimny lecz sloneczny dzien..
u mnie dzis z przygodami, okazalo sie ze maz ma kamienie i mial atak w nocy, pogotowie go zabralo, wrocilam dopiero po poludniu ze szpitala, tak sie czeka na naszych pogotowiach na pomoc.... dostal pyralgine w zastrzyku i skierowanie laskawie do urologa... ;/ ale dzis juz nic nie zalatwilam a zastrzyk przestanie niebawem dzialac...
 
Błonka to miałaś przeboje ......zdrówka dla M ja mam kamień na nerce wiem co to za ból ;-(
Caroline ,Ewcia testuje 10 pażdziernika ;-) betkę zrobię jak zrobię rano w klinice to za 1,5 h mam już wyniki więc długo nie muszę czekać ;-) ale te 11 dni będzie tylko długie ;-(
 
powodzenia dla testujących
może akurat teraz się fasolki pojawią!!! życzę pozytywnych wieści!

pozdrawiam was
jeżeli jeszcze mnie tu pamietacie hy..
 
reklama
Do góry