reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
rurka ja tak mialam na 3 tabletkach za pierwszym razem.. niby pecherzyk byl wiekszy ale nie na tyle zeby byla owu a za miesiac, znow 3 tabletki.. skumulowalo sie to jakos i byla owu :) moze tez potrzebujesz wieej czasu na "Zaskoczenie"? mialas usg? jakie masz pecholki?
 
Błonka w tamtym miesiącu miałam usg w 10 dc, od 5 do 9 dc brałam clo i pęcherzyk miał 12 mm czyli mały. Teraz do ginekologa ide jutro, łudzę się, że może testy są jakieś wadliwe :(
 
Błonka w tamtym miesiącu miałam usg w 10 dc, od 5 do 9 dc brałam clo i pęcherzyk miał 12 mm czyli mały. Teraz do ginekologa ide jutro, łudzę się, że może testy są jakieś wadliwe :(
Kochana testami się nie stresuj! Ja jestem przykładem że wychodziły negat.a ciąża i tak była :tak:Jutro gin Ci powie co i jak...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ja byłam na usg w 9 dc a clo brałam 3-7 i pechol miał tylko 1,1 a wczoraj test mi wyszedł że ta 2ga kreseczka bledsza, dziś już mocniejsza więc może to owulka...no ale dziś mam 15dc wię może podrósł (oby)
 
No dzieci okupowały kompa,,ja porobiłam olczyki,,a teraz ja na BB..
Pozamawiałam sobie nowe korale gadżety itp itd zapłaciłam przelewem z konta,wiec czekam teraz na paczke...

wikula ja mam 21dc dzisiaj,,a mam 30dniowe...
suzi ida prace ida..
Kinga dobrze ze juz wymienilas,,ale nerwow musialas sie najesc,,echh
Błonka to trzymamy &&&&&&&&&&&&
za za 9-10dni w razie wu..ale w cuda nie wierze..hee
kamcia o rany ile wy tego tez przeszliscie...
 
położyłam się i aż zasnełam... własnie wstałam i zamroczona jestem troche
zbieram się bo idę z Fiolem do kina. obiecałam mu. A mi sie teraz tak nie chce...
 
reklama
Do góry