reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

oliwka, dziękuję Ci kochana, niedługo i nad Twoim bąblem będziemy się rozczulać. Tak sobie myślę, że skoro przetrwałam te 10 tyg, to już musi być dobrze, prawda???
 
reklama
kasiu jejciu co za piekna dizdiza,,jak to ,slicznie wygląda,,super,,,bedzie dobrze na pewno,,teraz odzywiaj sie dobrze niech dziubasek mały bądź mała rośnie:):):)

oliwka wow co za kwaśny obiad,,,,hyh...

MOje dzieci kapią się, a ja kolacje szykuje,,leje jak z cebra...mama była i zamowila na czwartek 30par kolczyków i to inimum:) ciesze sie,,dzisiaj znowu zmaowilam cosik...czekam na pake...

MOj pojechal gdzie no do mamusi!!!
 
Kasieńko kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ależ ja się cieszę :-D Łezka w oku się kręci ;)
Teraz to ja poproszę o porcję fluidków ciążowych :tak:
No ale szczęśliwa jestem :-D Bynajmniej jak to ja była bym na tym usg :zawstydzona/y:
A mnie jajnik tak napier....że szok :szok: ojjj dawno tak mocno nie odczuwałam owulki :eek: W szoku jestem! Muszę wziąć nospe przed produkcją dzidzi :sorry: bo chyba mnie poskręca z bólu :eek:

Ciasto zrobiłam...sernik dukanowy i wyrósł mi ogromny!!!:szok:
 
dobra ja tez mykam juz....dobranoc

a wogole wiecie co myslalam,ze jak sie wyloguje z BB to nikt nie moze poczytac,,a tu oczywiscie mozna,bo moj dzisija poczytal co pisze sobie na BB....echhh
 
A ja pojechałam z mężem do Tchibo i zgadnijcie co kupiłam?Tenisówki:)))) heheh różowe,przecenione
No i z nowej kolekcji spodnie dresowe 3/4 i bluzę,2 podkoszulki na ramiączkach,zestaw 3 małych doniczek z ziemia i nasionami do hodowli ziółek:))) I kilka drobiazgów,jest kilka fajnych rzeczy przecenionych dla dzieci,też wzięłam
A jutro do KappAhl po rzeczy dla małych jadę bo jest nowa kolekcja i są świetne kurtki i buty:)
 
reklama
oliwka fajnie masz z tym remontem:) na pewno ślicznie bedziecie mieli!! i zakupy udane widzę:-) super!

Ja wczoraj na urodzinki kupiłam sobie fajną sukienkę z MEXXa:tak: bardzo mi sie spodobała. w czw ją ubiorę na wyjscie z mężem i kuzynką.. :)
 
Do góry