reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Pewnie,że tak:)
Ale my bardziej,w końcu sami:))) nie mogę się doczekać:)))
Dzisiaj mam ginka na 13,mam nadzieję,że przyduszę go o większe działanie:)))
Idę do wanny
 
reklama
dzien doberek kochane moje...
Ja wczoraj sie wkurzylam na mojego wrocil o 24,,no i pijany jak bela...fajnie pojechal do mamy,nachlac sie chyba tylko...

Teraz kawe i sniadanko zjadamy z dziecmi,,deszcze kropi,na dwor nie moga isc i od rana duper truja...

dziewcyzny ja wlasnie tez wczoraj nerwa w cholerke mialam....echh..dzisija sie do niego nie odzywam,napisal mi smsa,ze mnie kcoha i przeprasza...

Kinga wyciszylas sie,,wstajesz rano widz,,idz wymien...
witam nowa kolezanke kamcie:)
oliwka ty jak skonczysz remont to oczywiscie fotki nam pokazesz co??
zycze udanej wizyty tobie i kasi u ginka..obydwie zdajcie relacje co i jak??

lopop ty pijesz inke?? blee..ja czarna duza w kubku gorzka:)
 
witam i ja -dzieci w przedszkolu,ja w Lidlu byłam i w centrum ogrodniczym-mam nowe piękności na ogrodzie :)))))

Oliwka-
c029.gif
ale bedziesz miała pieknie :)) trzeba bedzie to opić jakimś soczkiem czy coś ;))

Kahaka- nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! o 14.20 bede myslami z Tobą

Lopop i ja sie dołączę z kawką ale ja z klasyczną -z cukrem i mlekiem ;)

Ewcia cześć ,jak tam kolczyki-robia się?????
 
Ewcia pokaże,mam nawet foty przed,tzn z zerwanymi podłogami itp:)
Kasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& przeogromne!!!!!:)))))) Będzie ok!
Mama,ja mam nadzieję,że będzie pięknie,musi być!!!!!Po takiej rewolucji musi:))))
Ależ mam stresy...
Pogoda ohydna,bleeee
 
Oliwka - ja licze na to, że wstawisz jakieś zapierające dech w piersiach fotki, jak juz będze po remonice:)

tymonka - na pewno tym rowerem nie zaszkodzilaś. Ja kiedyś po owulacji nie pilam w ogóle alkoholu, żeby nie zaszkodzić, ale nie pomogło, w ciążę i tak nie zaszłam, więc teraz do momentu pozytywnego testu żyję normalnie, na luzie:)
 
reklama
mama ano wczoraj pare zrobilam i zaraz znowu zasiadam,,musze znowu zamowic koralikow w cholerke...wtecy moge robic miliony par kolczykow:0
kasia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
bedzie dobrze

oliwka ty tez daj znac po wizycie..a na fotki juz sie nie moge doczekac..a ja moze bede miala to szczescie,ze zobacze kiedys na zywo???

wikula bedziesz szła na bete czy test robila 10 dni po iui ?
 
Do góry