reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Oliwka udanej wizyty daj znac jak po??
a na zdjecia czekamy i beda przed i po remoncie..hehe

a ty bys kiedys wpadla do mnie ja na Szymanowskiego mieszkam,,krecisz sie tu na poznanskiej cyz przemyslowej....
Z miłą chęcia ale narazie nie mam czasu żeby usiąść:(((

byłam wymieniłam płyte. Fiol już happy jest.
Ale mnie cały czas nosi.. kuźwa mać ciskam piorunami jak wariatka o byle co ;((aż mi się ryczeć chce ze złości i bezradności bo nie mogę na to wpłynąć sama. Zła jestem na siebie! :( ehhhh co za okres paskudny dla mnie. fak. lepiej się usunę z bb na jakis czas bo nie jestem dobrą duszką do rozmów oj nie...
wybaczcie mi.
Każdy ma takie dni...lepiej się wygadaj niż znikać i dusić w sobie
Witam:) Dziekuje za miłe przyjecie.....
Staramy sie 6 lat ja mam PCO....jestem po dwóch ciazach , pierwsza poroniona druga pozamaciczna z usunietym jajowodem....mialam 3 laparo w tym 2 ostatnie w ciagu 3 miesiecy.....jestem po 2-ch hsg, leczona duphaston, luteina., yasminelle, clomid, pregnyl, glucophage....to chyba w skrócie.....mialam laparo 2 tyg temu w celu otworzenia jajowodu a co sie okazalo byl ok, probowalam wszystkiego oprocz ivf....narazie mamy sie starac naturalnie przez 3 miesiace tylko problem w tym ze ja niemam owulacji....prowadze samoobserwacje juz 1,5 roku....to chyba tyle w skrócie
Łoj joj,długa i wyboista droga:(
Ale musi być dobrze:)
kto teraz testuje? :) ja za 13 dni :) wczoraj mialam IUI

Gratki i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dziewczyny ja zwariuję :((

biorę już 3 tabletki clo i nic :| owulacji nie ma :| idę jutro do ginekologa, bo oszaleję :((

Może testy nie łapią?Idź na spokojnie do ginka
Ja mam 11dc pęcherzyk rośnie,owulka ndz-pn ma być

Ja byłam u ginka i powiedział,żze do grudnia on mnie zaciąży (nie dosłownie on:)) a jak się nie uda to wtedy będzie myslał.Na początek prolaktyna do zbadania jutro rano,w czwartek mam monitoring bo pęcherzyk już jest i chce sprawdzić jak rośnie no i w przyszłym tygodniu zobaczy czy pękł i to wszystko w ramach dzisiejszej wizyty (za darmo czyli następne 2 wizyty i poza kolejką)
Generalnie nagadał mi,że myślę o stymulacjach,IUI itp,mówi,że na to za wcześnie a poza tym nie ma co stymulować bo owulka jest.
No i obejrzał wyniki męża,marne są wg niego,nawet bardzo ale kazał zrobić badanie nasienia jeszcze raz i w Invikcie lub innej większej klinice,powiedział,że jak drugie badanie będzie złe to mąż do leczenia/podleczenia się kwalifikuje...
No,to tyle,teraz w domku robię obiad i odpoczywam:)
 
kurcze ... a chciałam się zapytać czy daleko jedzie do ginka bo pewnie na tę wizytę i tak 2 godziny by zeszło
ale teraz trochę długo no nie...?
 
Długo:((((
Mam nadzieję,że zaraz wpadnie.
Kurka,musiałam obiad wyrzucić...skończyła mi się sól i użyłam tej z mieszkania,co się okazuje???Że tam kwasek jest albo inne cholerstwo i wszystko kwaśne jest...
Musiałam dziewczynom dać jajo sadzone i ryż...
Się namęczyłam i nici z mięska:(
 
Długo:((((
Mam nadzieję,że zaraz wpadnie.
Kurka,musiałam obiad wyrzucić...skończyła mi się sól i użyłam tej z mieszkania,co się okazuje???Że tam kwasek jest albo inne cholerstwo i wszystko kwaśne jest...
Musiałam dziewczynom dać jajo sadzone i ryż...
Się namęczyłam i nici z mięska:(
współczuję ... wściec sie można
 
Jestem!!!!!!!!
Ufffffffffffffffffffffffff
Kamień spadł mi z serca! Zrobiła mi jednak usg, bo przez brzuch nie mogła znaleźć tętna. Ponoć za mało wypiłam, a mało się nie posikałam tam.
Maluszek ma się dobrze i jest piękny (tatuś mówi, że podobny do niego). Machał do mnie i się ruszał bosko, machał łapkami. Gin potraktowała to usg jako genetyczne i za miesiąc nie będzie. NT 1,47, CRL 34 mm. WG. usg to 10t2d, GS 52,3 mm, co odpowiada 10t4d.
Mam 7 zdjęć! Dziewczyny, jaka ulga! Na pewno wasze kciuki pomogły!!!! Dziękuje Wam serdecznie.
A teraz mój ludź
laugh.gif

Zobacz załącznik 379876
pencil.png
 
reklama
W końcu jesteś!!!!Gratki nieziemskie!!!!!!!!!!!!!!!!!
Śliczna fasolunia,prześliczna.Popłakałam się...naczelna płaczka BB ze mnie:))))
Ależ się cieszę:))))
 
Do góry