reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Oliwka udanej wizyty daj znac jak po??
a na zdjecia czekamy i beda przed i po remoncie..hehe

a ty bys kiedys wpadla do mnie ja na Szymanowskiego mieszkam,,krecisz sie tu na poznanskiej cyz przemyslowej....
 
ewcia - ja nie miałam iui, ten cykl mam na luzie i na betę na pewno nie będę szła:)
A wlaśnie, który ty masz dzień cyklu???

Kahaka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
byłam wymieniłam płyte. Fiol już happy jest.
Ale mnie cały czas nosi.. kuźwa mać ciskam piorunami jak wariatka o byle co ;((aż mi się ryczeć chce ze złości i bezradności bo nie mogę na to wpłynąć sama. Zła jestem na siebie! :( ehhhh co za okres paskudny dla mnie. fak. lepiej się usunę z bb na jakis czas bo nie jestem dobrą duszką do rozmów oj nie...
wybaczcie mi.
 
No witam moje drogie panie:)
Ile Wy piszecie...normalnie pół godz spędzam na czytaniu :zawstydzona/y:
Wstałam ok 11 :szok: ale co tam:) Dziś wolne więc można sobie pozwolić :-D
Miałam iść dziś do tego nowego gina...ale rozmawialiśmy z M i ustaliliśmy że pójdę jak bedę miała zrobioną tą histeroskopie...no bo co teraz mi ginek powie? I tak nie odpowie mi na pytanie dlaczego tak się dzieje, skoro badania są ok..być może przyczyna jest mechaniczna a tego dowiemy się po badaniu...no i oto tym sposobem mamy luz ginkowy w tym miesiącu :-D Co ma być to i tak będzie...wczoraj zrobiłam test owul. i wyszła mi 2 kreska ale trochę jaśniejsza... co prawda pierwszy raz w życiu wyszła mi 2ga kreseczka na LH to i tak duży sukces heheheh:-D dzis zrobię kolejny...
No i chyba jestem po ow bo wczoraj mnie bolały jajniki podczas bobosexów i to tak mocno że szok:szok:
Witam się:)
dziś mój dzień. mam nadzieje że będzie pozytywny.
Pozdrawiam was i miłego dnia życzę! :tak:
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM:) a KTO ??? KINGUSIA:)
Kochan spóźnione ale szczere życzonka przyjmij :*:*:* Wiesz czego najbardziej CI życzę:):*
ewcia po drinkach już przeszło:)
mama no my działaliśmy w 11dc i 14 ciekawe czy coś da a owu chyba miałam później niż normalnie
&&&& za Ciebie i złoty strzał
Lopciu mocno zaciskam&&&&&&&&&&& oby to był Wasz czas:)

ja się chyba prędzej własnej śmierci doczekam niż ciąży, boże jakie to przygnębiające, przepraszam że zostawiam tu negatywne emocje, ale jakoś nie mam gdzie wywalic tych negatywnych odczuć, moj m juz nie może słuchać mojego narzekania :zawstydzona/y:

teraz ogólnie powiem wam dziewczyny, tak jak przez cały rok żyłam sobie beztrosko, nie przejmowalam sie tym ze nie mogę zajść, tak teraz normalnie w stresie żyję, bo przestaję powoli wierzyć w to że się uda
Kochana a ile się staracie?
Zobaczysz doczekasz się pięknego Bobaska :tak: i to szybciej niż myslisz:)
chciałam, żeby jeszcze mieli jakąś pamiątkę, muszę połazić po kwiaciarniach i pewnie coś znajdę :0 np jakiś dyplon albo coś
Mmm kochana z tym tortem super pomysł :tak: a dyplom na pamiątkę ;-)

hej!!!
wikula ja 4 dni po iui i chyba była w dniu owulacji bo mnie od popołudnia jajniki bolały straszliwie, a zawsze czuje owulkę tylko rzadko aż tak!
Byliśmy w weekend na rowerach w beskidzie niskim- piękne tereny, zakochałam się. trochę sie boje czy to nie zaszkodziło ale co tam, nie można tak myśleć, ja tak myślę od 2 lat i nic to nie pomogło.
Tymonka milion &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pozytywna betkę :tak: A rowerkiem na pewno nie zaszkodziłaś :no: Kiedy testujesz bądź robisz betę???? Mocno zaciskam &&&&&
Witam serdecznie:) Jestem nowa i chciałam sie zapytac czy moge dołączyc do Was?
Witamy:) Miło poznać:) Napisz ile się staracie

Hej,
nie spałam w nocy przez tę dzisiejszą wizyte :-( zasnęłam dopiero nad ranem, masakra.
Bardzo, bardzo proszę o kciuki.
Kochana cały czas myślami i sercem jestem z Tobą ;-) Teraz musi być DOBRZE!
Na usg zobaczysz piękne serduszko !!! Koniecznie napisz jak tylko wrócisz do domku!
Narękach i nogach zaciskam z całej siły &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Oliwka nie mogę się doczekać fotek :-) Będziecie mieć piękne mieszkanko!!!!
Ewcia jak tam prace idą????
 
Witam:) Dziekuje za miłe przyjecie.....
Staramy sie 6 lat ja mam PCO....jestem po dwóch ciazach , pierwsza poroniona druga pozamaciczna z usunietym jajowodem....mialam 3 laparo w tym 2 ostatnie w ciagu 3 miesiecy.....jestem po 2-ch hsg, leczona duphaston, luteina., yasminelle, clomid, pregnyl, glucophage....to chyba w skrócie.....mialam laparo 2 tyg temu w celu otworzenia jajowodu a co sie okazalo byl ok, probowalam wszystkiego oprocz ivf....narazie mamy sie starac naturalnie przez 3 miesiace tylko problem w tym ze ja niemam owulacji....prowadze samoobserwacje juz 1,5 roku....to chyba tyle w skrócie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry