reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Witam czwartkowo


Ja narazie mam świetny humor. Znalazłam w necie art. mówiące że lekarz nie może odmówić nam skierowania na badania, wydrukowałam to i dałam M. pojechał do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni genetycznej i jak jego Pani doktor zobaczyła ten wydruk to zmieniła gadkę i dała nam skierowanie, i wizytę w poradni genetycznej mamy 23.08 na godzinę 10 :-)
 
reklama
dorotka gratuluję!!! i do przodu tak trzymać:)
Dziewczyny ja też przeczuwam już nadejście wredoty. Tak bym chciała żeby jednak nie było...
dziś pani która robi nam świadectwo energetyczne budynku zadała mi pytanie ile osob mieszka w domu i na ile osób dom jest przewidziany:( noooo planowany był na 4-5 a może nawet 6 osób a teraz to ja, m i kot zamieszkujemy....:dry:
 
heejka wam

My wczoraj pojechalismy na kolacje i po moja nagrode,,ale nikogo nie bylo z innych gosci i przelozyli na inny dzien spotkanie..
A po powrocie do domu,,siedzielismy w trojke,,ja pilam piwko,moj ze szwagrem pil wodke...i tak do 12 w nocy...

oliwka wyslalam ci smsa z numerem do mamy,,tylko ona ma glos meski takze nie wystrasz sie,,heee

poczytam was
 
Ewcia,dzięki,właśnie rozmawiałam z Twoją Mamą,umówiłyśmy się na spotkanie w poniedziałek.
:)
Mój mąż się skupia bo zaraz nasienie ''oddaje'' do kubka a siedzimy w biurze:)hehehe,biedaczek
 
poczytalam,ale musialam pocytowac,bo bym zapomniala
ja z kawusia na BB...potem musze na miasto isc rachunki zaplacic...


ooooooooo kutwa....pozabijac....

cześć kochana i ja też tego uczę i matematyki i informatyki:):)
kolezanka po fachu...

Respekt :)Ja to raczej znam sie na transporcie drogowym,przepisy itd hehe :pMusez przynzac ze matematyka na maturze to bzdura...Takie moje zdanie,automatycznie wiekszosc osob w tym roku nie zdalo matury wlasnie przez matematyke.Ja idac na transport nie widze zwiazku z matematyka ...to jest dla mnie chore i jakas paranoja.Brak wyboru jest dla mnie brakiem wolnosci i z tym bede sie zawsze klocic;)
dokladnie,na maturze powinno byc do wyboru przedmioty,,wszytskie dla mnie powinny byc do wyboru...bez wyjatku...

dziewczyny który z tych dywanów wam sie podoba najj? mam dylemata.... a chce kupić do pokoju.
DYWAN I DYWANY JAZZY 80x160 cm 12 WZORÓW ! (1726402075) - Aukcje internetowe Allegro
dzieki za pomoc jak cos ;*

super te dywany,,tetris bombowy kupilas,,mi sie takie podobaja...
 
oliwka super,ze moglam pomoc...moze cos z tego wyjdzie...
a twoj maz wpracy sie ksupia,,ojej nie zazdroszcze,,jak tu sie skupic,gdy tyle osob wokol...heee

ja jak bym nie miala takich zrytych sasiadow swoje bym ci wynajela...bo mam gdzie mieszkac w drugim na wsi..ale sa zryci i nawet mnie sprawdzala administracja...jak tu przyszlam..
 
Witam czwartkowo


Ja narazie mam świetny humor. Znalazłam w necie art. mówiące że lekarz nie może odmówić nam skierowania na badania, wydrukowałam to i dałam M. pojechał do lekarza rodzinnego po skierowanie do poradni genetycznej i jak jego Pani doktor zobaczyła ten wydruk to zmieniła gadkę i dała nam skierowanie, i wizytę w poradni genetycznej mamy 23.08 na godzinę 10 :-)

Cieszę się ;-)
 
reklama
Kochana a który Ty masz dc?
dzisiaj ma 6dc...
jeszcze dzisiaj trochę czuję głowę...ja tak mam niestety///

kupiliśmy Tetris :tak:
dziekuje za pomoc.. :)

u nas burzliwie bardzo było przed chwilą... :\

dziewczyny na weekend mam fajne plany ale co z tego jak @ mnie nawidzi ehh .

nawet tak nie mów, trzeba miec nadzieję do końca!


suzi witaj:)
oliwka ciebie też witam!

ja to nie mam problemów ze wstawaniem. zawsze o 7 na nogach jestem. wogóle spać długo nie lubie

ja to mega spioch jestem, do 10 to mogę spać bez problemu, ale ja zazwyczaj dość puźno się kładę...

A mnie zaczyna pobolewać coraz bardziej na @...tyle,że taki tępy ból:(

oby ta wredota jednak nie przylazła!!!!!

Ewcia,dzięki,właśnie rozmawiałam z Twoją Mamą,umówiłyśmy się na spotkanie w poniedziałek.
:)
Mój mąż się skupia bo zaraz nasienie ''oddaje'' do kubka a siedzimy w biurze:)hehehe,biedaczek

ma chłop niezbyt komfortowe warunki, ale coż jak mus to mus, heheh
mój oddawał w szpitalu w kibelku, więc w ogóle do niczego, zero komfortu, ale dał radę:)
 
Do góry