reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

No to ja powieje optymizmem dzisiaj, taka rozpromieniona jestem :) Bylam dzis w klinice i uwaga : OWULKA POTWIERDZONA!!! Krew i usg potwierdzily to do czego moj organizm nie byl zdolny od prawie 3 lat... Jestem happy :-)
 
reklama
rureczka wakacje nudy,pogody nie ma,nigdzie nie jeżdża cąłmi dniami w domu sama...auto nie zrobione,nie ma czym wyjechac...echhh...nudyy.dlatego zamowilam sobie zestaw do robienia bizuterii i bede robila,,a co mi tam??

gwiazdeczko super,,to ciesze sie z toba kochan,,to działajcie,,a my bedziemy czekały...


zrobilam juz lozko,sama zjadlam kolacje i ogladam fil Szkoła uczuc
do juterka paa
 
gwiazdka ale fajnie! ciesze się z Tobą:) powodzenia! :)))) &&&&&&&&
mmm jak u ciebie? jak sie czujesz...

miłego wieczoru wam życzę
ja dziś dobry humor mam dosyć bo kupiłam dwa fajne ciuchy dla siebie i męża.
 
No to ja powieje optymizmem dzisiaj, taka rozpromieniona jestem :) Bylam dzis w klinice i uwaga : OWULKA POTWIERDZONA!!! Krew i usg potwierdzily to do czego moj organizm nie byl zdolny od prawie 3 lat... Jestem happy :-)

Ewcia tak to czasami jest z rodzicami, mnie też dziś z równowagi wyprowadzili:wściekła/y:
Mmmm kochana mam nadzieję że to nie @&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Hej Kinga:)Rurka:)Balbinka:)
A ja myślałam że dziś dostanę @ po wczorajszych bólach brzucha:dry:
 
Hej Rureczko

u nas bywało lepiej... Podczytuję Was regularnie, ale nie chcę smęcić, bo na razie z dobrymi wiadomościami kiepsko :dry:
Zły wynik kariotypu mojego m pokrzyżował nam plany z IVF we Wrocławiu, bo tu nie robią PGD, a IVF z PGD (badanie preimplantacyjne zarodków - dla nas jedyna szansa) to jeszcze mniejsza szansa na ciążę + dodatkowe koszta :-(
Poznałam przez net dziewczynę, która miała taką samą translokację chromosomów co mój m i co? Wyhodowała 20 jajeczek, 8 się zaczęło dzielić ale tylko 2 nadawały się do PGD i wynik wyszedł zły, także nawet nie podali jej zarodków :-(
Z jednej strony dobrze, że wiem dlaczego poroniłam i co jest przyczyną słabych wyników m, z drugiej strony mam totalną deprechę.

Co jeszcze? M od tygodnia bez pracy, ale próbuje rozkręcić własną firmę, ale to potrwa. I na dodatek oba nasze auta trafiły do mechaników - jeden po drugim.
Więc co tu więcej pisać...
Współczuję i trzymam &&&& za polepszenie,uwierz,jeszcze będzie dobrze.

No to ja powieje optymizmem dzisiaj, taka rozpromieniona jestem :) Bylam dzis w klinice i uwaga : OWULKA POTWIERDZONA!!! Krew i usg potwierdzily to do czego moj organizm nie byl zdolny od prawie 3 lat... Jestem happy :-)

Serdeczne gratulacje:))))

Mąż wczoraj dzielnie oddał materiał do zbadania i wyjechał na szkolenie,wraca dzisiaj w nocy.

A to THE BEST OF NINKA:

Mamusiu a Pani Nila (wychowawczyni z przedszkola) i Pan Szimon (Pan od angielskiego) zakochali się,całująąąą się i chodzą razem do kuchni...
Mamusia zdruzgotana,czarne myśli,co oni do cholery robią w tej kuchni????
Rano pytam Panią dyrektor o co chodzi,co się dzieje w jej przedszkolu a ona na to:
Ale ja Pani przysięgam,Pani Nila ma męża,ona urodziny miała.Pobiegła po dziewczę żeby się tłumaczyło i Pani Nila blada jak ściana wchodzi i zaczyna się tłumaczyć,że urodziny miała,że Pan Szimon i owszem całował ją, ale z kwiatkami wpadł i to przy okazji składanych życzeń ją pocałował, a do kuchni poszli torta ukroić dla Pana Szimona:)))))))))))))
Ach ta nasza Ninka....

Popłakałam się ze śmiechu jak wyszłam z przedszkola:)
 
reklama
Do góry