reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
suzi witaj:)
oliwka ciebie też witam!

ja to nie mam problemów ze wstawaniem. zawsze o 7 na nogach jestem. wogóle spać długo nie lubie
 
Hejka babki!

A ja od 7-ej w pracy.
Coś czuję, że @ jednak przylezie. Wczoraj zobaczyłam jedną małą plamkę :(
Może i dobrze, bo w Prowvicie może powiedzą, że wariaci, przed wizytą dziecko majstrują a potem znowu coś nie wyjdzie. Kto wie może inseminację doradzą?

U mnie pada :(
 
zjola nie smutaj się.... (tulę) bedzie ok! jak by nie było.

ja też w tym tygodniu mam @ dostać.. :\ cycochy bolą bardzo mocno jeszcze ze 2-3dni ..
 
Ehhhhhh, baki trzymajmy się. Dobrze, że chociaż wizyta przede mną i może dowiem się cokolwiek, nawet gdyby miały to być złe wiadomości, to lepsze od tej niepewności.
 
zjola masz rację.. też wolałabym wiedzieć niż nic nie wiedzieć.

musimy się jakoś trzymać! uda się uda.. ja to wiem że sie uda kobietki
 
reklama
Hejka babki!

A ja od 7-ej w pracy.
Coś czuję, że @ jednak przylezie. Wczoraj zobaczyłam jedną małą plamkę :(
Może i dobrze, bo w Prowvicie może powiedzą, że wariaci, przed wizytą dziecko majstrują a potem znowu coś nie wyjdzie. Kto wie może inseminację doradzą?

U mnie pada :(
Kochana ja tam jednak trzymam &&&& aby nie przyszła &&&&

A mnie zaczyna pobolewać coraz bardziej na @...tyle,że taki tępy ból:(
Mnie wczoraj bolał jajnik i to tak mocno :( Więc @ to pewnie kwestia czasu...wrrrrr
Ojjj będzie rozczarowanie:(
Aaaa czy ja Wam pisałam że badanie mam na 13 lub 27.09???:) wszystko zależy jak sytuacja z @ wypadnie :tak: No i po wizycie do gina!
 
Do góry