reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Hej Rureczko

u nas bywało lepiej... Podczytuję Was regularnie, ale nie chcę smęcić, bo na razie z dobrymi wiadomościami kiepsko :dry:
Zły wynik kariotypu mojego m pokrzyżował nam plany z IVF we Wrocławiu, bo tu nie robią PGD, a IVF z PGD (badanie preimplantacyjne zarodków - dla nas jedyna szansa) to jeszcze mniejsza szansa na ciążę + dodatkowe koszta :-(
Poznałam przez net dziewczynę, która miała taką samą translokację chromosomów co mój m i co? Wyhodowała 20 jajeczek, 8 się zaczęło dzielić ale tylko 2 nadawały się do PGD i wynik wyszedł zły, także nawet nie podali jej zarodków :-(
Z jednej strony dobrze, że wiem dlaczego poroniłam i co jest przyczyną słabych wyników m, z drugiej strony mam totalną deprechę.

Co jeszcze? M od tygodnia bez pracy, ale próbuje rozkręcić własną firmę, ale to potrwa. I na dodatek oba nasze auta trafiły do mechaników - jeden po drugim.
Więc co tu więcej pisać...
 
jestem znowu

MOjw rocil szybko z pracy,teraz pojechal dalej auto skladac....moze niedlugo bede mobilna,heee
Moja matka byla,,wiecie co przyszla sie z emna chyba poklocic,az sie poplakałam tak mnie wkurzyla,,brak mi słów...juz mi lepiej,ale nerwy mi nadszarpała...
Bo siedze tu u babci,a ona ze czy rahcunki zaplacone czy cos...kurde swoich mam rachhunkow na 1100zł miesiecznie i tu jeszcze drugie tyle,,,a ona sie czepia,,moglam tu nie przychodzic do tego mieszkania,mieszkac tam na wsi,,z piecem i chociaz tam nic nie placic...grrrrrrrrrrr
 
hejcia

mam chwilę :)

poczytałam was troszkę;

EWCIA no mi też się te dywany podobają.. ja mam teraz duży na cały pokój ale chce mniejszy ze względu na psa.
mówisz że mama cię dziś zjadowała... :\ eh bywa widzisz. nie martw sie. to minie.
wikula ja też późno zasypiam wiesz.. kłade się po 23 a zasypiam około 1 dopiero. :] Powodzenia w tym cyklu! :)
 
Balbinka tak mi przykro :(((( u nas też lipa. Ł. odebrał wyniki nasienia, klasyfikują nas na IUI a jak się nie uda 3 razy to tylko IVF :(((

Tymonka hej Kochana :* co tam, jak tam??
 
cześć
a u mnie zaczyna się plamienie
ryczeć mi się chce :(


jeszcze do tego poczta chyba zgubiła moją anagrodę!! pozostałe osoby dostały ja w zesżłym tygodniu!!
czemu ja zawsze mam pecha?
 
Ostatnia edycja:
mmm jak mogla zgubic,,wex ich oskarż...cholerka no...plamienia to jeszcze nie @....dziubku nie smutaj sie..
balbinko kochana...tulkam....
rurrka hejaaa
 
reklama
Do góry