reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
pok, przykro mi bardzo :-( całuję w czółko ;-)
mama, te moje 55 kilo to wynik ponad miesięcznej diety hehe, "letko" nie było :no: teraz i tak najgorsze przede mną-żeby nie przytyc z powrotem!
 
pok cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech to wszystko szlag trafi, powiem Ci, ze zycie jest niesprawiedliwe!! A nie myslalas tez o in vitro??? Ja wiem ze to tylko 40% szans, ale moze pomysl o tym... Bo ja sie boje np ze ja bede w tych 60% ktorym sie nie uda, ale ja nie juz nie mam wyboru.
lopop ja mam to samo, jak mam kontakt z dziecmi malenkimi, a niestety mam czesto, na kazdym kroku i potem nosze to w sobie jeszcze dlugo dlugo...
 
Witajcie babeczki :)

Widzę ma obfituje w małe fasoleczki, gratuluję :)

U nas pogoda też byle jaka. Taka majówka to do niczego. Mi dodatkowo jest okropnie zimno, czyli typowy objaw przed nadchodzącą @. No chyba, że marznę bo M nie pali w domu, he he

Wczoraj po bardzo leniwym dniu zabraliśmy dzieciaki i pojechaliśmy do miasta zobaczyć balony, bo były niby zawody baloniarzy. Niestety przez deszcz nie latali, ale chociaż nadmuchali i postali, co też fajnie wyglądało, zwłaszcza jak się ściemniło.

pok szkoda, że się nie udało...
kahaka piękna waga :)

Co do poronień to ja nie miałam aż takich złych przeżyć. Od początku na usg były kłopoty z serduszkiem niby biło, ale słabiutko. W końcu przestało bić...Wiedząc o tym problemie z sercem nie zdążyłam się tak na serio zacząć cieszyć. Potem dość szybko zaszłam w drugą ciążę i mam świadomość, że gdyby się wtedy udało nie byłoby teraz Madzi. Więc myślę sobie, że to pierwsze to taki aniołeczek czuwający nad naszą rodzinką, zwłaszcza nad Madzią. Oczywiście nikomu nie życzę tego.
 
dzieki za wsparcie laski....

wiecie co to juz drugi taki cykl z mega bladziochem i @... musze o tym koniecznie ginowi powiedziec. moze problem jest w poprawnym zagniezdzaniu?!
co do in vitro to jeszcze jest czas. najpierw sprobujemy inseminacji.
 
pok, może coś być z tym zagnieżdżeniem rzeczywiście. Może następnym razem poproś o usg i sprawdź grubość endometrium? Może magnez trzeba będzie pobrać.
 
Kahaka- to trzymaj sie dzielnie i nie przytyj;-):-D

Iza- cześc ,no pogoda nie rozpieszcza:dry:
ja kwiaty tarasowe na noc do domu chowam bo nie chcę ,zeby mi padły jak w nocy 2 stopnie:baffled:

Pok- ja mam to samo-2 razy miałam blade II kreski dlatego w tym cyklu biorę Acard raz dziennie..licze ,ze on pomorze przy zagnieżdzeniu:tak:a jak bedzie to za tydzień sie okaże:sorry2:a jakie miałas endo przy ostatnim usg??
 
reklama
w tym cyklu nie mialam mierzonego endo.
jedyny raz kiedy bylo za cienkie, to w cyklu bezowulacyjnym.

co to ten acard?
 
Do góry