reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

Połowa czerwca, pewnie się uda 15 czerwca :) mam nadzieję, że zatwierdzi moją pracę i nie będę musiała wszystkiego poprawiać. Do tej pory mówił, że jest dobrze. Czekam na przesyłkę od niego :)
 
reklama
Rurka- na pewno bedzie si:)
ja jak pisałam pracę to też obyło sie bez poprawek...
broniłam się 07.07:)
wchodziłam pierwsza:))i tak najlepiej:)

Pok Acard sie bierze po owu do @..
 
Rurka- a mi mąż Acard kupił bo jak o tym pisałysmy to byłam 2 dni po owu-tak myślę,ze wogóle miałam :))-więc biore już teraz..
dziś mam 20d.c. jeszcze troche i test-cykle mam 25-27 dniowe ,ale jesli owu miałam we wtorek to był 13/14 d.c. więc ten cykl bedzie 27 dniowy...

Kahaka- o widzisz,to nie wiedziałam ...czyli jakbym dostała @ to po skończonej @ zacząć brać??
 
Kahaka- już tyle rzeczy próbujemy ,ze warto i tego spróbować..
żałuje ,ze wcześniej nie zaczęłam...
zastanawiam sie wiesz nad czym???
czy to trzeba odstawić po pozytywnym teście czy jeszcze trochę pobrać????
BO MOŻE BYĆ TAK ,ZE po odstawieniu ciąża sie nie utrzyma....;/
w ulotce jest napisane ,ze nie brać w III trymestrze ciąży czyli wychodzi na to ,ze na pączątku ciąży można brać...
jak bede miała test pozytywny to i tak dzwonie do gina na kom i bede Go molestowac co mam robić...narazie czekam do testowania..
 
mama, wiem, że w ciąży dziewczyny też biorą-zwłaszcza te po poronieniach, bez stwierdzonej przyczyny. Czytałam, że odstawiają właśnie dopiero w drugiej połowie ciąży.
 
Kahaka- czyli dobrze myślałam,zeby nie odstawiać...w srode dzieci idą do przedszkola ,ja odbieram siostre z lotniska i jak pojada to bede miała chwile ,zeby na necie poczytać o tym jak inne kobietki go stosują..

pora obiadowa sie zbliża więc smacznego życzę-my zaraz zasiadamy:)
 
reklama
mama - mówisz, że juz jest watek na styczen 2012 - hehe , to życzę Ci byś się tam znalazła :tak::tak::tak: Byłam w Castoramie z moim panem:-D i władcom :-D hahah , pojechałam po bratki... i wydałam 200 zł, bratków nie kupiłam :-D:-D

pok - przykro mi, wynika z tego, że masz problemy z zagnieżdzeniem, a testosteron robiłas ?



A co do Acard-ów i innych dupereli, to ja juz nic nie wierze, żarłam witaminki, kwasyf oliowe, ten cały Castagnus , olej z wątroby rekina, wiesiołek i inne dziadostwa i nic to nie dało ... myślę, że świadomość na to bardziej wpływa ...
Ja tam już w nic nie wierze :blink: w siebie uwierzcie :tak:;-) a nie w tabletki :tak::-)

Koleżnka, której mówiłam rok temu, że się juz rok staramy, urodziłą przedwczoraj synka Dawidka ... ahhhh ....
 
Do góry