reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Ej pijemy szampana 1000 czna strona nam stuknęła nie zauważyłyście ?????????????????
tlo36vi.gif
tlo44oc.gif
k,NDQyNTY2MjIsODQ4OTEz,f,39258330_l.gif.gif
k,NDQyNTY2MjIsODQ4OTEz,f,lo.gif.gif
 
Załapałam się na imprezkę?:))) super!!!!

zjola - super wieśći:) Ja myślę, że u was ciąża to kwestia niedługiego czasu!!!

tymonka - ja czekam na ostanie wyniki badań (dzisiaj robial jeszcze raz hormonki oraz krzywą cukrową i insulinową), a potem jeżeli coś wyjdzie to leczenie, a jeżeli nie to pewnie stymulacja, ale być może czymś konkretniejszym niż clo... zobaczymy...
 
Ok,mam zrobione włosy,jutro się pokażę.
Byłam u ginka,nie ma dobrych wieści...w poniedziałek pęcherzyk miał 13mm do dzisiaj nie urósł.Nic a nic:(
Dostałam Luteinę od dzisiaj do 6-go,jak dostanę okres mam wziąć Clostilbegyt i przyjść w 10-11 dc.
Do tego mam niedoczynność tarczycy...wyniki poniżej normy.
Nie wesoło.​

 
Palma:-p:-p:-p I tak swoje wiem.
Kora, Kwiatuszek cześć.
Zjola noooo i bardzo pięknie, takie dobre wiadomości to ja lubię.

Amalfi ja też chcę już! a u ciebie co zdiagnozowano? Super że wyniki m dobre, żadko u kogo jest poprawa więc się ciesz kochana:-D

Tymonka Wlasnie wiem ze to cud, bo czytalam ze poprawic nasienie to czasem niewykonalne, ale my nic nie robilismy, bo postawili na nas krzyzyk, ze tylko IVF, a w klinice jak odebralam wyniki armii to w szoku bylam, i lekarz chcial nas leczyc, robic IUI itd probowac,a le jak mu powiedzialam ze mam jeden jajnik i ze nie mieszkam w Polsce, to zdecydowalismy wszyscy ze szybciej bedzie IVF, bo leczyc mnie na odleglosc bedzie trudno, a tej lekarce tutaj juz nie ufam, nie zna sie.

Kwiatek ja tez mam krotkie cykle 25 26 d, masakra jeden mialam 30 dni i bylam w szoku ze taki dlugi cykl mam. Zrobcie to nasienie i bedzie dobrze zobaczysz, w koncu musimy sie rozmnozyc, skoro Skrzyneckiej sie udalo wreszcie, to i nam sie uda;-). A dziewczyny z gossip to wiem ze maja dzieciaczki juz, bo na fb je mam i ogladam jak malenstwa rosna i zazdroszcze im,z e to wszystko juz za nimi i sie ciesza
 
Wita się palmeusz z kawiszonem :-)

caroline - no to nieciekawie, ale wszystko podleczysz ;)

mmmmm -
zapomniałam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


wikula-
mam nadzieje, że wszystko wyjdzie dobrze ;)
Ludu termin @ na 7.11 akurat w dniu badań armi męża, jak ją dostanę ( a dostanę ) to się rozlecę , więc przygotujcie się na najgorsze. Nie ma bata cza bedzie isc na tą pier.... laparoskopię:(
 
Ostatnia edycja:
Hej,
ja z herbatką. Jakoś słabo spałam dziś.
Coś gardło mnie boli.
Carol, jeśli wyniki tarczycy poniżej normy to chyba nadczynność a nie niedoczynność?
palemko, cześć starucho :-) jak tam? Mieliście 10 rocznicę, my mamy 3.11
Ewcia, hej. Już wstawiłam
mmm, powodzenia!

Mój mąż o 6 pojechał na ryby. Mam nadzieję, że nic nie złowi :-p potem wybieramy się pooglądać wózki. A wczoraj zrobiłam zakupy na allegro za 340 zł! I to same pierdoły kupiłam, typu smoczki, butelki itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kahaka zazdroszcze zakupkow dla bejbika, ale chcialabym byc na Twoim miejscu.

nagapalma a czemu laparo masz robic, po co?? Sorry jak pisalas ja nie doczytalam :sorry2:

DZiewuchy czesc!! Dzis snilo mi sie ze chlop robil mi pierwszy zastrzyk w brzuch :szok:
 
Do góry