reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

zjolka, no to wieści super!!!! U nas też nic nie wyszło w badaniach, podobno żeśmy zdrowi i jak widzisz po 2 poronieniach jednak się udało. Więc i u was to tylko kwestia czasu :tak:
palemko, no w końcu rozsądnie gadasz :-D
Ewcia, cześć

U nas dziś piękna pogoda, więc chyba w końcu ruszę się z domu.
 
reklama
zjola - kurdę nie wiem ?

kahaka - a powiedz mi, Ty zaszlaś teraz normalnie ? I też oboje zdroiw jesteście ?

Ja mam dziś 16d.c. ale juz wiem, że nici z tego .... znowu muszę cały miesiąc czekać ... mam juz tego dość ... depresji idzie się nabawić
 
palemko, tak, zaszłam normalnie. W badaniach nic nam nie wyszło, poza moją podwyższoną prolaktyną i słabym progesteronem, ale to jak wiadomo ładnie się leczy.
 
Nagapalma a skąd niby wiesz w 16dc że nici z tego???? chociaż pamiętam że w tym cyklu kiedy ci się udało też byłas przekonana że nie udało się no więc&&&&&&&&

Zjolka suuuuuupeerrr no to teraz będzie bobas na 100% i na 9miesięcy.

Mmmm, Lolop też nie wiem co o tym myśleć, napewno więcej niż 2-3 razy nie należy podchodzić do takiej agresywnej stymulacji jak do ivf. Wydaje mi się że nie ma takich dokładnych badań jeszcze na ten temat, to raczej nie jest potwierdzone... wie za to że to będzie kolejny argument kościoła przeciw ivf!

Wikulka a ty jakie masz plany?

Kahaka jak maluch? boksuje? Coś już kupiłaś z wyprawki?
 
Czesc dziewuchy!!
Nie mam weny do pisania plamienia mi sie juz zaczely wiec @ pzrylezie pewnie w sobote bo na impre ide halloweenową. Jakas depresja mnie dopada, moze to zimowa, nie wiem. Sorry ze nie komentuje co u Was, tak wpadlam powiedziec, ze u mnie nadal nic:no:. Nie zapomnijcie o mnie...
 
reklama
amalfi - nie zapominamy, a wiesz co, kahaka mi przed chwilą napisała uda się - zobaczysz :)

kahaka - czytasz w moich myślach, właśnie to chciała usłyszeć :)

tymonka - nie fikaj :-D:-D:-D:-D hehehehhee , a dupa blada właśnie , że nic z tego ... figa z makiem z pasternakiem :-p:-p:-p

caroline - witaj słonko, jak dziś nastrój ? jak jelitka ?

YYm !!! Zapisałm męża węża ;-) na badanie nasienia na 7 listopada z a jedyne 240zł . I moje drogie kuleżanki zadzwoniłam do szpitala i się chciałam umówić na HSG i co ? PAni, która zaisuje jest na jakimś kursie i dopiero we środę mam zadzwonić ..... ło matako , co by to jakisik znak z niebiosów był:-) - żarcik, już mówiłam, że nic z tego - głupia, naiwna , stara dupa
 
Do góry