reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

nagapalma no mam nadzieje ze sie uda nam wszystkim, tylko ja chce JUUUUUUZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!
zjola super wyniki masz, ciesze sie, ktos obdarzył Cie nie tylko uroda wiecznej 25ki, ale tez i biologia pozwala Ci na wiecej, super!!! Jak jestes wierzaca to na kolanach do Czestochowy bym proponowala;-)
 
reklama
kwiatek czesc!!!! Kope lat minelo, co:-)??? Co tam u Ciebie?? Co robisz na weterankach??? Robilas jakies wyniki?? Napisz mi cos wiecej. Bo nasienie mojego, mimo iz ani jeden lekarz nie dawał szans, poprawilo sie masakrycznie i gdyby nie to, ze i ja mam problemy, to moglibysmy zajsc naturalnie, ale ze nie wiadomo co u mnie i czy mam zrosty itd, to bedziemy robic in vitro raczej, co tez nie znaczy, ze sie uda od razu. Co tam u lilou, wiesz?? Chlopca bedzie miala czy dziewczynke?? Musze do niej napisac na skypa
 
Ostatnia edycja:
Kora, a może zrób sobie badania hormonów? I męża przebadaj? Bo może wystarczy tylko jakieś hormonki pobrać i wtedy "wpadniecie"
Kasiu, wiem ze nas tu pelno i pewnie nie pamietasz, ale pisalam juz wielokrotnie, ze jestesmy przebadani oboje z kazdej strony i wszystko gra. Nasionka M sa troche slabe, ale nie takie, zeby powodowaly bezplodnosc...
Piguly tez juz rozne bralismy i nic nie pomagalo...
Takie zycie. Grunt to sie mimo wszystko potrafic usmiechnac kazdego dnia :)
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki
 
witam a widzisz zagoscilam tu bo juz prawie rok staranek i d*** blada w listopadzie czeka nas badanie nasienia a pozniej rozwarzymy co dalej
zycze ci powodzenia kochana,wiesz zainwestowalam w mikroskop owulacyjny i chyba staralismy sie w dniach ktorych nie trzeba bo dzis mam 11dc i raczej jestem po owu ale wcale sie bym nie zdziwila przy moich26-27dniowych cyklach wiec trzeba czekac do badan lilou chyba jeszcze w 2 paku bo ostatnio jej nie było na gg własciwie nie wiadomo nie pamietam na kiedy miala termin.Dziewczyny juz tez ciesza sie swoimi pciechami.Malo zagladam na forum ale staram sie byc na bierzaco 2 miesiace wogole nie zagladalam i dobrze mi to zrobilo troche odpoczelam psychicznie ale wrocilam:)
 
Palma:-p:-p:-p I tak swoje wiem.
Kora, Kwiatuszek cześć.
Zjola noooo i bardzo pięknie, takie dobre wiadomości to ja lubię.

Amalfi ja też chcę już! a u ciebie co zdiagnozowano? Super że wyniki m dobre, żadko u kogo jest poprawa więc się ciesz kochana:-D
 
dokładnie juz!!! a wiecie co moj to ma takie zamilowanie do gierek i kupil se jakas i koles mu dorzucil taki monitor do auta ze dla dzieci a ja mowie po co ze bedzie naszemu dziecku wlaczał gre ze chyba za male a on ze bajeczki wiecie co pobeczalam sie jak idiotka bo kiedy to do ch***** bedzie:(
 
Dzień dobry :-)
Ja jak zwykle wpadam rzadko, bo normalnie nie mam czasu, ale nadrobiłam wszystko ufff....
zjola, nagapalma ja też miałam HSG, miałam je robione w szpitalu i na NFZ ale czekałam na nie 3 miesiące :( stresa miałam jak cholera, ale sam zabieg, czyli wpuszczenie kontrastu nie bolało kompletnie nic ale założenie cewnika.....:baffled::nerd: masakra...jajowody drożne a dzidziulki jak nie ma , tak nie ma :-(

Dziś mam owulke bo aż chodzic nie mogę tak boli, staranka na pewno bedą ale jaki wynik???? nie wiem..
Trzymam &&&&&& za czekające na testowanie :-)
Miłego dnia
zjola to obchodzimy urodziny razem??? ja też mam 16.11 :-D:-D
 
reklama
Do góry