reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Kochane witam się przy drugim śniadanku:-)
od 31 jestem na urlopie 2 tygodniowym, mam imprezę rodzinną i później jedziemy do ciepłych krajów się wygrzać:-D
Dziewczyny zdecydowałam jeszcze z M że dajemy sobie jakiś czas na starania naturalne, koleżanka poradziła mi pewnego lakarza zobaczymy co to za wynalazek, może coś wymyśli. uporządkuję nasze badania, uspokoję się, wyjeżdżę na nartach, sporządzę karteczki z życzeniami na przyszły rok według instrukcji Zjolki;-) I będę się cieszyła tym co mam. Ten rok miałam bardzo pracowity: wykończyliśmy dom, przeprowadzka, dwa trudne egzaminy zdane, zasłużyłam na urlop nie....:-D
A u was jakie plany?
 
Carol - a może by tak kozetka u psychologa? szkoda się tak męczyć :(

Tymonka - odpoczywaj kochana, baw się a co ma wisieć nie utonie :)

A myśmy wczoraj dorabiali uszka :-D
Co do planów, które na prawdę mogą się ziścić, to najpierw zabawa sylwestrowa, potem prawo jazy na motor a potem zakup jakiegoś małego pierdzika :-D, bo ja delikatna kobietka jestem.
 
Ostatnia edycja:
Zjola no właśnie wiszę na telefonie,próbuję moją terapeutkę złapać bo nie wiem czy mam w takim stanie na DDA jechać...w zeszłym tygodniu nie byłam.
 
reklama
Do góry