reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Palemko Dołączam się do życzeń Wszystkiego najlepszego
sto_lat_11.jpg
 
reklama
Dziękuję wszystkim :) :) :) buziaki :tak::tak::-D:-D:-):-):blink::blink::blink::blink:

bunka - a czemu ivf ? przecież masz dziecko ???

Kochana dlatego,że chcemy mieć jeszcze jedno,a u mnie m ma słabe nasienie,ja wrogi śluz próbowaliśmy przed córcią kilka iui,niestety żadna nie zakończyła się ciążą.Pózniej decyzja o ivf i wyskoczył nam naturalny cudaczek:-p
Pózniej znowu starania,kilka iui i znowu nic,więc kolejny krok ivf.....
To tak w skrócie:)
I zapomniałam dodać
Ciąża pozamaciczna skończona usunięciem prawego jajowodu:(
 
Ostatnia edycja:
No to się postarzałam o rok cały :szok::szok::szok: i co mam się cieszyć ?
Stuknęło nam też dzisiaj 10 lat od kiedy poznaliśmy się :happy2:

Która chce torcika ??? Czekoladowego ???????????

100 lat Kochana!!!!
Ja za torcika podziękuję,od 2 dni ledwo żyję...jelitka:(
No to bardzo potrzebne do zajścia w ciążę :-D

Dobre:)

witam się z Wami moje drogie po dłuższej przerwie....może dzisiaj trochę nadrobię z Waszą pomocą zaległości na forum ;-)a teraz kawusia :-)

Hej Kochana,wzywałam Cię i wzywałam a cisza mi odpowiadała,w końcu wróciłaś.Jak samopoczucie?:)

Ja byłam dzisiaj porobić badania zlecone przez gina,pękły mi 2 żyły przy wkłuciu:(
Nie odbieram wyników,przekażą lekarzowi a w piątek wizyta znowu.
 
reklama
Do góry