reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Palemko - wszystkiego najlepszego kochana :) Ja się chętnie poczęstuję tym torcikiem, ty łasuchu :-)

Ewcia - przykro mi, że nie zdołałam Cię pocieszyć ale trzymam kciuki, żeby było lepiej.

A ja dzisiaj znoszę jajko!
 
reklama
Ewcia a ile twój chłop ma lat? Mój ma 35. Wczoraj jednak powiedział, że nie zamierza walczyć o dziecko za wszelką cenę. Żadnych ceregieli. Jak nie będzie to trudno. Może ewentualnie łykać tabletki ale nic poza tym. No i może i dobrze. Jak by on miał ciśnienie, to ja bym od zmysłów odchodziła, że nie wychodzi a tak zdajemy się na szczęśliwy los.
 
Ewcia napisałam do Ciebie na grupie ale tu Ci odpowiem, że facet w tym wieku rzeczywiście może mieć jeszcze sieczkę w głowie. Mój syn ma 19 lat i dzieciuch jeszcze z niego, chociaż mojego M poznałam, jak miał 19 lat a zaczęliśmy być ze sobą jak miał 22. Szczawik był z niego straszny ale był nad wyraz odpowiedzialny jak na swój wiek. Mój były, który jest od niego o 9 lat starszy taki nie jest.
Dodam, ze ja jestem starsza od M o 6 lat.
 
Tak Was podczytuję i podglądam jak idą Wam starania:zawstydzona/y:,o rodzeństwo dla Waszych pociech:)
My też się staramy,ale jakoś nic nam nie wychodzi:-(
Ostatnio cieszyłam się,że test pozytywny po iui,ale niestety przyszła@:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Teraz czekamy na decyzję od gin,czy możemy podchodzić do ivf.A tak bardzo się boję......
 
hej hej
zjolka, znoś to jajko, znoś :-D może i dobre podejście Twojego chłopa, bez ciśnienia zwykle wychodzą najlepsze niespodzianki
Ewcia, nie wiem co Ci doradzić...Od kiedy się znamy masz ciągle problemy ze swoim chłopem. To nie jest dobry znak, ale może to przejściowe?
bunka, witaj
palemko, STO LAT, STO LAT!!!! ABYŚ ZAWSZE BYŁA UŚMIECHNIĘTA I SZCZĘŚLIWA!
Proszę torcik dla Ciebie, ale podziel się
:-p
tort-na-zamowienie.jpg


Ja dziś muszę do pracy zwolnienie zanieść i iść z męża spodniami do skrócenia. Poza tym wczoraj nie mogłam zasnąć z wrażenia po tym usg :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry