reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Taż chłop w robocie, ja w robocie, jak tu boboseksować? Wieczorkiem podziałamy :-)
Trzymam kciuki za 14.20. Czas szybko leci. Ja za dwa dni do kliniki maszeruję. Już mam stresa :baffled:
 
reklama
Nooo to witam po wizycie u neurologa.Ewidentnie jest źle z lewą stroną.
Zdiagnozował chorobę której nazwy nie wymienię bo za długa,a po polskiemu tzn,że krąg jeden się spłaszczył i wypełnienie ociera się o nerw.
10.11 mam rezonans,oczywiście prywatnie za jedyne 400zł,potem 29.11 znowu neurolog i podejmie decyzję czy operować mi kręgosłup czy nie...
Mam miesiąc żeby schudnąć 3-5kg...
Przepisał mi też leki bo te co mam na reumatyzm nie pomagają więc mam dodatkowe...
Powinnam odpuścić staranka...nie wiem co robić.
Jestem załamana.
Byłam też po wyniki Oliwki,nie są dobre ale Pani doktor już przepisała leki,mam od wczoraj 5 recept do wykupienia.
Jeszcze Pan od nauki jazdy mnie dopadł i chciałby żebym zaczęła jeździć...ale jak skoro ja nawet czajnika podnieść nie mogę...kierownicy nie utrzymam...
Może te choroby to jakiś znak...może nie jest mi pisane mieć więcej dzieci?
 
Carol - nawet tak nie myśl. Choroby niestety towarzyszą człowiekowi od zawsze ale myślę, że podreperujecie zdrówko i będziecie mogli działać. Nie dopatruj się jakichś znaków, bo to nie ma sensu. Życzę zdrowia.
 
caro - PW

zjola - no sama nie dasz rady z tymi bobosekjsami :-D:-D:-D hahahaha chociaz jak czlowiek bardzo czegoś chce .... hahahhaha

kahaka
- już tylko półtorej godzinki :))

Lejdis od 3 tygodni mam żółty nalot na języku - nie iweta co to może być ? ??Biorę probiotyki, miody , pije jogurt i wogóle się zdrowo odżywiam , a jakies takie dziadostwo mam. Do lekarza nie pójdę, bo już w lekarzy nie wierzę ;)
 
zjolka a ty masz płodne teraz i działacie jak rozumiem (stąd twój dobry humorek?)... mi się zaczynają więc też dzialamy od dzisiaj:) heeee a wiecie co ja się naczytałam o naprotechnologii (doradza mi jedna koleżanka z forum takiego lekarza) i kurna chyba mnie mochery zbalamuciły bo mi się chce spróbować:szok:.
Zła jestem na siebie bo już miałam plany na ivf a teraz chyba jednak dam nam jeszcze czas, przejde się do tego lekarza. coś mi nie pasuje z tym moim wrogim śluzem, wydaje mi się że to nie do końca prawda zwlaszcza że iui wtedy by dały radę... jakbym miała ewidentne wskazania do ivf to bym się nie zastanawiała a tak to zrobie i jeszcze się nie uda i będę sobie wyrzucała.
Dam sobie na tą napro jakiś czas i jak nic nie będzie to ruszę z inv i to do skutku. m się uparł że możemy isc do tego ginka ale pojedziemy też do kliniki, porównamy dwie opinie i zobaczymy co nam obydwaj powiedzą.
 
aaa jeszcze zapomnialam napisać. Kolejna kol w ciąży. wpadka. ona 29lat on 39 (dla mnie wpadka to tak u 16-17 latków ale nic), nie chcą mieć dzieci i wielka tragedia ich teraz spotkała. nie wiedzą czy dadzą radę i wogóle, każde z nich mieszka z rodzicami a są ze sobą weekendowo od 6lat. Szlak trafia na miejscu normalnie:angry:
 
reklama
tymonka - co lekarz , to inna opinia, moja lekarka twierdzi, że wrogi sluz to brednia :)

ponawiam pytanie :

Miałyscie kiedys żółty nalot na języku ? Ja mam juz tak obłożony od 3 tygodni ?
 
Do góry