reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki Weteranki...

Amna nie znam się,raz je robiłam i wyszły a dzisiaj nie,łamały się przy dotknięciu i to na jajecznicę:)))
Nie umiem robić naleśników i ciast,za to inne rzeczy wychodzą mi pyszne:)
 
reklama
Amna nie znam się,raz je robiłam i wyszły a dzisiaj nie,łamały się przy dotknięciu i to na jajecznicę:)))
Nie umiem robić naleśników i ciast,za to inne rzeczy wychodzą mi pyszne:)

I tak bywa,kazda kobieta ma swoje lepsze strony jak i nie.Mam prosty i dobry przepis na ciasto gdybys sie jeszcze kiedys zdecydowala chetnie Ci podam...:tak:
 
lopciu :\ :*

byłam po zakupy
mało nie zeszłam dziś..
umieram

---------------------
u mnie dziś 1d.c. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
cześć

kurcze dziewczyny nawet @ mamy w podobnym czasie :)

u mnie plamienie sie jeszcze nie rozkreciło ale to kwestia czasu

kinga tymonka o;iwka i reszta tuuuuuuuuuuuuuuuulę

oliwka jak ja sie nauczyłam robić naleśniki to i ty się nauczysz!!
 
ciężko powiedzieć bo nie mierzyłaś tempreatury regularnie, a na podstawie samego testu ciężko cokolwiek stwierdzic, skoro szczyt śluzu był 18 dc więc pewnie coś koło tego
 
Ja się nie znam;/
Pazury zrobione:) drzemka popołudniowa również:D Chyba mam jakieś przesilenie bo nic tylko bym spała:zawstydzona/y: Cały dzień chodzę i ziewam :szok: Masakra jakaś!
Na poprawę nastroju poszaleliśmy troszkę z M :-D
 
reklama
Amna ale z tego wykresu nic nie wynika...zmierzyłaś tempką w sumie 5 razy a to za malo ,ze interpretować...

ja mierzyłam przez rok codziennie żeby mieć jakiś obraz cyklu...


u nas w końcu słonko wyszło..pranie się suszy na ogrodzie..
dzieci się w końcu wyszalały na podwórku.

coś bym zjadła ,ale sama nie wiem co...może
e040.gif
albo
g025.gif
,ale nie ma kto pojechać...
 
Do góry