reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Kahaka cierpliwości kochana ...
pogoda się poprawi to będziesz wiecej na spacerkach i Mała bedzie spać ..

Koralikowa a ja janie mam długie :szok:mam hybrydowy ,żaden mi sie nie połamał i tak mi urosły ,że ja nie pamiętam kiedy takie miałam ,a normalnie w ogrodzie w ziemi ryję jak przesadzam ,nie oszczędzam ich a rooosna ,że hej ;)

Carolaaa rób koniecznie ,żeby ropa nie podeszło bo będzie lipa!!
ależ Ci współczuję :sorry2:

Andromeda jak tam pifko??wchodzi ??
 
reklama
Dobra ja was opuszczam na dzisiaj,bo mi sie oczka zamykaja po tym chlorze dzisiejszym.
Jutro tez dlugo w pracy bo rade mam.
Dobranoc
 
ja tylko na moment
Mam już skierowanie na hsg.
po @ badanie.
3majcie kciuki za mnie..
mam nadzieje że jakoś to wszystko dobrze się zakończy.

Dobrej nocy!
 
Jestem, jestem ;-) musiałam Was nadrobić, tyle naskrobałyście :-D

Mama, Dynia wygłaskana po brzusiu, Pyzunia też ;-)

Koralikowa, a no zapomniałam, możesz mnie ukarać :sorry2::zawstydzona/y:;-)

Carola, klamry :szok: masakrycznie to brzmi, a jak jeszcze piszesz, że boli brrrr współczuję Kochana

Błonka, ja też liczę na Pepików ;-) bramkarz na razie daje rade :tak:

Andromeda, ja 31 we wrześniu, więc my równolatki no i ja też piwkuję - Browar Staropolski - chmielowe, całkiem smakowite

No i mam deja vu. Pluto przejął swój fotel, normalnie mu tyłek do niego kiedyś przyrośnie :crazy: 4 amstaffy na sofie ze mną, tylko dzisiaj lepiej wkomponowałam nogę i biodro, to się nie zsuwam ;-) gorzej jak siusiu mi się ze chce :rofl2:

Byłam dzisiaj z psicą u mamy, pogadałyśmy, zjadłam obiadek, wypiłam kawkę, wcześniej trawę skosiłam, bo już łąka u nas była :sorry2:

a teraz luzik z piweczkiem, meczyk a jutro już mężuś będzie :happy2:
 
Balbinka noo jesteś ;)
poczochrac amstafy za uchem ;)))
ale masz tam z nimi wesoło-dobrze sie wkomponowałaś mówisz :))

no bramkarz daje rade ...ale Ronaldo tez daje-ciągle biega i jest przy piłce..wytrzymały chłopak ..
 
Mama, czochram je, czochram i powtarzam że to od e-cioci ;-)
Tak się wkomponowałam, że lewa noga od kolana w dół zdrętwiała totalnie. Mogliby mi teraz te... no klamry zakładać i pewnie nic bym nie poczuła ;-)
Pyza sapie, dyszy, mam nadzieję że to dobry znak :happy2:

A Ronaldo kondycję ma, to trzeba mu przyznać :tak:
 
Carola, dawaj do mnie! Mam zgrzewkę serbskiego piwa i jeszcze kilka puszek rumuńskiego, są naprawdę dobre :tak:

a ja widzisz jestem jak te moje amstaffy, one też lubią w kupie, ciasno, byle wszyscy razem :tak: trochę niewygodnie, ale kocham te moje łobuzy

No i Ronaldo trafił pffffffffff
 
reklama
Do góry