reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Dziewczyny, chcialam zyczyc wszystkiego, co najlepsze dla Waszych dzieciaczkow w Dniu Dziecka, i tych w brzuszkach, i tych, co sa z nami, i tych, co dopiero beda!



Z czescia z Was znam sie z innych watkow, a tym, ktorch nie znam, mowie "czesc"! :-) I trzymam mocno kciuki za Wasze staranka!


Pozdrawiam!
 
reklama
Witaj Mary-Beth ;-)

Carola!!!!!!!! Jak tam sprawa? Jak ząb? Odezwij się i zdawaj relacje!!! ... bo mnie kciuki już bolą ;-)

Lecę dalej sprzątać. Dzisiaj rybka z pieca - już sobie siedzi w przyprawach, w czosneczku, soku z cytryny i masełku :tak: potem siup do piekarnika + ryż + sałatka ze świeżych warzyw :tak:
 
hej hej
Moja Agatka dziś kończy 3 miesiące! :szok::szok::szok::-):-):-)
zjola &&&&&&&&&&&&&&&&&& oj musi być dobrze, po prostu musi, no!
Błonka, o my God, jaka duża ta Twoja Zośka! :szok::szok: moja na koniec 36 tyg ważyła 2200!:rofl2:

Z pozostałymi się witam i buziaczki przesyłam, przeczytałam Was, ale nie wiem, co komu odpisac :-p
 
jestem ..pospałam 2,5h do 12.30:))
potem spacer z Bono ,potem odkurzanie,pojechałam po dzieci i małe zakupy na obiad..


Kwiatek &&&&&&&&&&&& żeby nie przylazła!!!

Carolaaa super ,ratki spadku wagi!!!
no i rozprawa widzę perszing...

Balbinka smacznego obiadku :)) u mnie dzis łosoś..

Kahaka no to uściski na te 3 miesiące:-D

Zjola nieustanne &&&&&&&&&&&&&!!
 
Błonka- w skrócie..
Kwiatek zbliża się do końca cyklu więc &&& trzymaj ..
Zjola własnie zachodzi ..
Kinga chyba jeszcze przed staraniami a ja nie wiem który mam dzień cyklu:-p


Carolaaa ja mam innego ososia:-D

Mary- witaj kochana-ukochaj Mie i dzieki za życzenia na profilu ;)) kochana jesteś ;)
 
nooo to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!! a ty mama jak to nie wiesz? :p tzn jestes po terminie? czy nie wiesz nawet czy owu byla? :p
zjoli to pisalam ze jest juz ciezarowka dla mnie hihihihih :p
a kwiatuszkowi napisze cos wirusowatego ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry