reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Pogoda do bani, fakt :dry: a miałam moje dzieciaki na 4 łapach dzisiaj zabrać na spacer do lasu a tu lipa :dry:
Będę je rozpieszczać dzisiaj smaczkami ;-)
 
Cześć babeczki!

Już piszę, już piszę!
Wczoraj miałam IUI o godz 21-ej. Nasienie o bardzo dobrych parametrach. Dwa niepęknięte pęcherzyki. Jutro mam USG, żeby sprawdzić czy pękły. Czy zdarza się, że nie pękają? Wczoraj kłuło mnie nieźle w boku ale na USG było widać, że pęcherzyki nie pękły. Dzisiaj praktycznie nic nie czuję i teraz nie wiem, czy wczoraj bolało, bo pęcherzyki były naprawdę spore i stąd ten ból a dzisiaj nie boli bo pękły, czy dzieje się coś złego. Mój M się pyta i co tam a ja przecież rentgena w oczach nie mam :no:. Wczoraj snuł plany, że jak by była córcia, to było by super i że fajnie byłoby zobaczyć jak ten ludzik będzie wyglądał, do kogo będzie podobny a mnie się serce kroiło na kawałki, bo boję się, że coś pójdzie nie tak :-(. No nic muszę wytrzymać do jutra.
Gin powiedział, że jak najbardziej możemy poprawić ale my dotarliśmy do domu o 22-iej i nie mieliśmy już siły. Poprawka będzie dzisiaj, w końcu to wojsko z wczoraj jeszcze żyje, no nie?

Nikusia - a co to za przeciwciała? Przytulam Cię mocno.

Buziaki dla wszystkich
 
Balbinko - no mój tak jakoś w kierunku córeczki ale gdyby był synuś, to też by nie pogardził. W naszej sytuacji nie ma co wybrzydzać :-D
 
jestem ...
narazie przeczytałam relacje Zjoli-kochana ,pewnie ,że jeszcze te ~~~~o od wczoraj żyją więc spoko..dzis bedzie si jak poprawicie..
a co do pęcholków to &&&& żeby pekły....ale ..zdażą się ,że nie pękaja dlatego ja bym dzis na usg jak bedziesz zapytała o pregnyl-to jest zastrzyk na pęknięcie -Błonka go miała podanego- i 24-36h po podaniu jest peknięcie..
wiec jeśli pójdziesz i jeszcze nie pękły to zastrzyk bierz na 100%!!!
a tymczasem &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Nikusia o żesz fak!!! przytulam kochana !!!

u mnie duchowo ,emocjonalnie i fizycznie oki :)
zawsze najgorzej jak @ przychodzi a portem ...potem to juz leci ....do następnej @..

idę dalej poczytac ..
 
reklama
mamita cześć krejzolku :-D;-)...

Ja na urlop,,morze, jeziora i tak w kółko...do domków..tak na wakacje w koło macieju,,heee

Koralikowa no to przyjemności kobietko ;))
i .......sikaj !!!


Kinga to jeden ząb...

Kurka, jutro rano znowu rozprawa z mamuśką...trzymajcie &&&
Carola cała masa &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&



Blonka wzruszylam sie jak zobaczylam zdjecie malutkiej piekna jest. Wytrzymacie do konca. :tak:

Mari gdzie Ty się podziewasz ...pisz z nami nawet jak jest dolina...wiem,że czasem nie ma o czym ,ale bądź z nami.....


Balbinka u mnie również pogoda taka ,że tylko spac -i chyba zaraz sie legnę -tak milo po śniadanku i goracej herbacie oczęta same sie zamykają :))

Błonka- bedzie dobrze-tylko leż ,nie przemęczaj sie ..pogłaskać Niunię :)

Kinga-miłego..

Kahaka Wy pewnie cały dzień w domku bedziecie co ??skoro pada ..
 
Do góry