reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
ZJOLA &&&&&& pękną będzie dobrze !
ROBIŁAM BADANIA PRZECIWCIAŁA PRZECIWJĄDROWE!
Co za cholera???Nie wiem. Z tego co dziewczyny mi mówiły, to chodzi o to, że mam w sobie jakieś przeciwciała...
:-(które niszczą mój organizm. To tak jakbym sama siebie niszczyła...kurna raz no...Poleciałam teraz i zrobiłam swoistość tych przeciwciał, czyli określenie jakie są to przeciwciała... i 140 zł pooooooleciało :wściekła/y::angry: kur.... no ! Na wyniki czekam 5 dni więc powinny być we wtorek max w środę czyli akurat na wizytę. I teraz tak sobie myślę, że skoro ja sama siebie niszczę (fajnie nie ma kurna co) to co dopiero jak wtarga do mnie cała obca armia???????????:errr::errr::errr:
 
Zjola moc kciuków &&&&&&&&&&&&&& :-)

Witam was...
u nas dziś deszczowo i chłodno
Dzień dziecka nieciekawy ale dobrze że w przedszkolu mają dzieciaki atrakcję z tej okazji!:tak:

Miłego!
 
Dzien dobry kochane:)
Naj naj w DNIU DZIECKA:))

Hmm nie sikam,,czekam...wiem ze przyjdzie,,bo cyce bola,,wiec jestem cierpliwa:)
Tylko do kiedy mam czekać?? narazie jestem spokojna...zawsze kupila zrobilam jedna a na nastepony dzien @...poczekam do pon chyba? dzisiaj 7dni bez...

Nikusia oj bardzo mi przykro z powodu takich złych wyników..ale wierze w ciebie w was...
Zjola &&&&&& tydzien szybko minie,,aaa ty na egzam niedlugo masz...wow....

mama wakacje za 4 tyg wiec jeszcze czas na urlop...
 
zjola ja przewiduje potrojne szczescie u Ciebie,,zobaczysz kochana,,bedzie tak...3 razy TAK......zycze ci tego z całych sił:) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja jem obiad z mlodym,zaraz na festyn lece.....
 
reklama
zjola dziekuje...
teraz fajeczka i na festyn..zimno i nie za bardzo chce mi sie isc.....echh
zamowilam malemu na dzien dziecka klocki lego city policja na allegro,za 122zł,,a u mnie w sklepoie 179zł..masakra jaka roznica...on juz bedzie wyptrywal listonosza ,heee.

zmykam do potem
 
Do góry