reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Mama współczuję, ja też miałam tragiczny weekend...Szkoda gadać:(

Ja dzisiaj wróciłam z Łodzi, idę się napić...
 
reklama
witajcie wieczornie...urobiona jestem bo w ogrodzie się narobiłam trochę bo z gościny wrócilismy i dostałam irysy,goździki,żurawki :-D:-D
jestem szczęśliwa i ...pożarta przez komary ..



Lopop-witaj ...no masakra z dziećmi..najważniejsze,że Im nic się nie stało..

Nikusia,Kinga tulę z powodu @....

Carolaaaa a co tam się u Ciebie działo????




pokaże Wam kilka fotek..tylko muszę poszukać w kompie..
 
hej, wrocilam :p z kiepskim cisnieniem, ale jakos zyje, co u was? jakos nie moge sie zebrac zeby tyle stron doczytac.. piszecie jak wariatki :)
 
Może czerwiec bedzie dla nas szczęśliwszy! ? :)
trzymam za nas kciuki.

Udanego dnia
ja biore sie za robote...
 
Hej dziewczyny ;-)

Nie nadrobię Was, nie ma szans :no: Przeczytałam tylko 3 ostatnie strony i... :szok::szok::szok: Mama, ten koszmar co przeżyłaś... MASAKRA!!!!!!!

Ale fotki piękne! :tak:

Mnie dawno u Was nie było... @ miała być 18-19.05. Nie było. Cały weekend cisza. Poniedziałek do czwartku cisza. W piątek myślałam, że coś, ale tylko trochę jasnego śluzu znalazłam. No ale wczoraj po 8 dniach opóźnienia przylazła :-(

Ja ostatnio jestem bardzo zapracowana - i praca, i ogród, dom... Nie wiem w co mam ręce włożyć :dry:
 
Mona - witaj, wiary i wytrwałości życzę i oby to był ostatni rok, ba nawet cykl :tak:

Kinia - przytulam :(

Nikusia - ty też? Tulam :(

Lopop - no jasna cholera, co za passa, yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :angry: Ciebie też przytulam.

Balbinka - i jeszcze ty? Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mama - bajkowy ten ogród!

Błonka - a jak i podnieść to ciśnienie?

Buziam was wszystkie moje kochane!
 
balbinka tule... lecisz tak jak ja i lopcia widzę 2dc.... fak no :/ ja też zalatana stale

teraz mykam z psem
potem ide na ten piknik rodzinny


zjola a u ciebie jak????
 
reklama
Mama piękny ogrod jak ja bym chciała miec swoj taki
Niestety narazie nie mam mieszkamy u tesciów oni maja jedna wielka rupieciarnie raz sie wzielam za porzadki ale tesciu powycigal spowrotem wszystko wiec dałam sobie luz
 
Do góry