reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Witam serdecznie , ja to chyba przebije wszystkie staraczki . My się staramy od 12 lat :) ale nie poddajemy , wierzymy i walczymy o nasz cud .
 
Zjola kochana &&& oby to był nasz szczęśliwy cykl...znaczy się ostatni w tym roku:tak:
Kwiatek dobrze dobrze kochana trzeba się znieczulac
Lopop cześc Tobie też miłe niedzieli
MONA :szok::szok::szok: TO SIĘ Nazywa WIARA? NADZIEJA?UPÓR?.....nie ważne &&&&&& żeby ani roku więcej!!!!
 
Witam serdecznie , ja to chyba przebije wszystkie staraczki . My się staramy od 12 lat :) ale nie poddajemy , wierzymy i walczymy o nasz cud .
i tak trzymać kochana:0 wiem że są chwile załamki, płaczu każdy takie ma
witaj i na tym wątku
p.s. życzę od razu dwójki bąbelków
Zjola kochana &&& oby to był nasz szczęśliwy cykl...znaczy się ostatni w tym roku:tak:
Kwiatek dobrze dobrze kochana trzeba się znieczulac
Lopop cześc Tobie też miłe niedzieli
MONA :szok::szok::szok: TO SIĘ Nazywa WIARA? NADZIEJA?UPÓR?.....nie ważne &&&&&& żeby ani roku więcej!!!!

cześć :)
uciekam bo u nas jest piknik rodzinny
 
reklama
Do góry