reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mama też myślałam żeby po zwolnnienie do rodzinnego pójść. Dzięki nikusia. A co to będzie znaczyło jjak beta przestanie przyrastać?? No tiaa.. Z tą ciążą tak to jest, że ja chyba nie wierze w to że kiedyś ktoś będzie we mnie rósł, rozwijał siięi ruszał we mnie...bardzo bym chciała żeby tak było ale jak będzie to się okaże..
 
reklama
Kurcze mama nie wstawię tu fotki żadnej teraz, bo ja mam narazie tylko w telefonie net i tu się nie da fotek żadnych dodać. Ale od maja będę miała normalny więc wtedy od razu wrzucę fotki usg ;-)
 
Esme oki-poczekamy:)
a w ogóle co to ma znaczyc ,że zastanawiałas się czy nam napisać?????????dawaj doopkę bedę klepać!! hahaha-my tu tyle na szcześliwe wieści czekamy więc tego nidgy dość;)
 
esmeraldo jak przestaje przyrastac, to dzieciątko niestety się nie rozwija. OMIJAM TEN SCENARIUSZ
i mama dobrze prawi, czekamy na zdjęcie z USG, a Panią gin w kosmos proponuje z jej tekstami wysłac...:rofl2:
 
Carolaaa co tam porabiasz wieczornie??
czy kaska na jogurty i słodkie doszła dla tej dziewuszki?

Nikusia tak jest-wysyłamy w kosmosa...hahahaaa

Balbinka ciemno już ,wracaj do domu z tego ogrodu;))
 
Ok ;-);-);-) dziękuję Wam za słowa otuchy. Właśnie kurcze nie wiem mama a nie chciałam tak mówić za bardzo bo by wyszło na to że się przechwalam czy coś :-D ale tak sobie myślę że to i tak wszystko wielka niewiadoma i wszystko może się wydarzyć, a poza tym dużo też i zmartwień to wszystko z sobą niesie, a sobie myślę a co tam pomartwimy się razem ;-) Teraz tylko Wy wiecie, ja i mój mąż..no i lekarz :-D Jesteście pierwsze na mojej liście osób z którymi mogę dzielić się ważnymi informacjami :-):-)

hehe ;-)nom dobra, dzięki wszystkim za wsparcie i cieplłe słowa. Ja będę uciekać. Oczywiście będę wpadać i informować o wszystkim co się u mnie dzieje :-) jesteście kochane :-) miłego wieczoru :-*:-*:-*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama leżę i się trzęsę, zimno mi, mam ból głowy, mdłości i ból żołądka. Właśnie zjadłam i wypiłam nalewkę, może coś pomoże.
Kaska doszła i rozdysponowana, dziękuję bardzo. Zupełnie zapomniałam podziękować, tyle mam na głowie ostatnio...
 
reklama
Esme chwal się kochana bo jest czym ;))
my tu wszystkie czekamy na to żeby się pochwalić- prawda babeczki;)??
ciesz się,że tak nas traktujesz;)

Gusia nie łam się kochana...musisz iść do ginki-chyba,że niedawno byłaś i masz czyste jajniki..

Carolaaa ;)) bardzo sie cieszę ,że rozdysponowałaś jak trzeba :)
a na choróbsko mi zawsze nalewka pomaga,ale tak wiesz-3 strzały jeden po drugim i spać,wygrzać się...współczuję samopoczucia..
 
Ostatnia edycja:
Do góry