reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Ha pierwsza znowu :-D
Dzień Dobry!!!
Zjola
pisz co i jak bo czekamy,
Esme
trzymaj się i nie zawracaj już sobie głowy słowami ginki, jesteś w ciąży i to się liczy
 
reklama
witajcie dziewczęta w ten... pochmurny dzień :dry: (a miało być dzisiaj słoneczko :wściekła/y:)

Ledwo nadrobiłam, mam tylko mobilny internet i jakoś dziwnie szybko limit transferu się wyczerpał na ten miesiąc i teraz mam max 32kb/s :nerd:

Na początek - ESMERALDA, ogromne gratulacje!!! :-):-):-) Nie stresuj się słowami ginki, wszystko jest i będzie ok :tak: zrób tylko 2-3 betę i idź na L4. Nawet się nad tym nie zastanawiaj!

Tymonka, witaj kochana :-) ja też często o Tobie myślałam :tak:

Bree, pozwolisz, że ja też ukradnę parę fluidków ciążowych ;-)

Carola, jak tam? Lepiej dzisiaj? Ja wczoraj jakoś tak byłam w nie w sosie, na FB rozmawiałam z mężem, doła załapałam, a On po pracy przywiózł mi ogromny kawał WZ-tki na poprawę humoru :-D
Jak któraś ma ochotę to zapraszam na ciacho i kawusię ;-)

Mama, wczoraj troszkę byłam tylko w ogrodzie, bo bardzo wiało i zimno mi było. tuje dopiero w piątek przyjadą. Zastanawiałam się jak je zabezpieczyć przed psami i wpadłam na pomysł. Kupimy taką taśmę ostrzegawczą i po całej długości w dwóch rzędach pozaczepiamy je na wbitych w ziemię patykach, listwach czy co tam mój eMek wymyśli :tak:

Zmykam, bo zaraz będę gniotła ciasto na chlebuś. Dzisiaj - chleb polski na zakwasie z ziarnami dyni, słonecznika i siemienia lnianego (mój ulubiony ;-))
 
Balbinko ja się skuszę mniam :tak: mężowi medal za W-Z tkę!!!

My też pieczemy sami chlebek :) znaczy się maszyna wyrabia i piecze no ale w sumie wszystko się dzieje z wiadomych składników więc można chyba :confused: powiedzieć, że ??? sami :-) pieczemy
 
Calogera, przykro mi :-( niestety wiem jakie to uczucie :dry:

Dlatego ja się całkowicie już wyleczyłam z robienia testów ciążowych i owulacyjnych...

Nikusia, oj tak mężuś wie jak poprawić mi humor
;-)

Ja chlebek piekę już od ponad roku, bułeczki i nie wyobrażam sobie już jeść tych sztuczności ze sklepu :no:
Ja nie mam maszyny, chlebki piekę w foremkach i sama gniotę wszystko ;-) Najlepszy jest taki jeszcze cieplutki z masełkiem ;-) Odkąd piekę sama chleb, to zawsze jest zjadany do końca :tak:


(rany jak ten net zamula :wściekła/y:)
 
Ostatnia edycja:
calogera ile jestes dni po owulacji?

dziewczyny u mnie w domu moj maz piecze chleb , jestem z niego dumna, sam robi zakwas, sam wygniata, odgazowywuje, sam ukada formy i piecze w piekarniku ;D
 
Balbinka ja fizycznie ok ale mała chora...3 raz...dopiero co antybiotyk skończyła brać:( I ja psychicznie dolina, mam małe problemy i dzisiaj mi się skumulowały:( Nie wiem co robić.
 
reklama
Do góry