reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Witam się po południowo ;-)

Nie nadrobię Was, bo net mi dzisiaj strasznie zamula :confused2:

Carola remont powiadasz... Nie zazdroszczę ;-) Ale nas w przyszłości też czekają zmiany. Gdyby nie fakt, że czeka nas wydatek na IVF, to rozglądałabym się za kominkiem. A jak kominek to od razu nowa podłoga do salonu a szczytem moich marzeń jest połączyć to wszystko z remontem kuchni :rofl2:
Ale... na razie nie zawracam sobie tym głowy ;-)

U nas dzisiaj piękna słoneczna pogoda, gdyby nie chłodny wiatr, to można by było posiedzieć w ogrodzie, ale dla mnie za chłodno. Psiaki natomiast korzystają :tak:

Nie mogę doczekać się tych tui, dobrze, że na weekend zapowiadają piękną pogodę :-D mam tylko nadzieję, że będą ładne, bo kupowałam na allegro. Jutro też powinny przyjść kocyki dla psów, też na allegro zakup udany.
W ogóle jakoś tak się przyzwyczaiłam do zakupów przez net. Najpierw oglądam i ewentualnie mierzę w sklepie, potem szukam, jak pozytywne ma opinie allegrowicz to kupuję. Jak na razie nie zawiodłam się a i sporo zaoszczędziłam :tak:
 
Gusia0507 na podstawie samej temp. bardzo ciężko wywnioskować kiedy była owulacja, ba.... jedynie USG może ją potwierdzić na 100%. Dużo daje inf o śluzie oraz odczuciach... ja znając NPR od 15 lat pokusiłabym się o stwierdzenie, że owulacji nie było....
Masz rzeczywiście spadek ale nie bardzo widać tu fazowości cyklu , prędzej obstawiałabym okolice 20 21 dnia cyklu, bo widać tu wzrost i utrzymywanie się temp. na wyższym poziomie.
Ale na podstawie wykresu możemy jedynie gdybać, widziałam piękne dwu-fazowe cykle z objawami śluzu a niestety do owulacji nie dochodziło także....niestety to tylko nasze przypuszczenia.
Pytanie czy temp. z 17 dnia cyklu nie była np. zakłócona???
 
Cześć babole :)

Melduję, że u mnie na 99,99 % jest, jak zwykle, wielka dupa :wściekła/y: Wczoraj miałam plamienie a u mnie niczego innego to nie zwiastuje, jak tylko @. Dzisiaj jest spokój ale podejrzewam, że jutro lub pojutrze przylezie :(

Nie nadrobię, bo jestem nie w sosie :(

Pozdrowionka dla wszystkich.
 
Wiesz co...ja to wiem co się święci już 3 dnia po domniemanej owulacji :crazy: i mam dziką nadzieję, że kiedyś w cholerę mój własny organizm zrobi mnie w konia i powie...patrz jak Ty wiesz co się święci... i będę w końcu w ciąży A JAK!!!!!!!!
 
reklama
Do góry