reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

jestem po pracy...po poodkurzaniu,po tostach i po 5 cukierkach michałkach białych ;)) no to się wyspowiadałam...

Carolaaa i jak idzie papierologia??

Witam was serdecznie. Podczytuje was codziennie, ale nie pisze bo u mnie bez zmian , starania są a efektów zero. Mam do was prośbe poniżej mój obecny cykl mierze temp, według was kiedy mogła być owulacja i czy wogóle była



Z góry dziekuje za odpowiedzi i życze wam więcej szczęścia w staraniach niż ja


Gusia wlatuj częściej kochana..
ja również podobnie jak Nikusia uważam ,że po wykresie widać ,że owu nie było..ja w tym cyklu też miałam piękny test owu pozytywny...skok tempki również był-co widac w mojej sygnaturze i co????? okazuje się ,że mam 3 torbiele;/
jak jest owu to musi być skok o 2 kreski minimum i musi się utrzymywać prze 3 dni wyższa tempka..poza tym musi być wyżej niż te tempki z I fazy cyklu...
przykro mi kochana,ale nie wygląda to dobrze-idź na usg zobaczyć czy nie torbiela....
ja też jak widzisz wiatr w oczy....tempka i testy pokazują swoje..śluz płodny był ,szyjka wysoko była-wszystko jak na owu-idę na usg a tam 3 torbiele-dostałam 2 rodzaje czopków doodbytniczych + dupka....
i wyszłam jak zbity pies z gabinetu...a z taką nadzieją weszłam......


Cześć babole :)

Melduję, że u mnie na 99,99 % jest, jak zwykle, wielka dupa :wściekła/y: Wczoraj miałam plamienie a u mnie niczego innego to nie zwiastuje, jak tylko @. Dzisiaj jest spokój ale podejrzewam, że jutro lub pojutrze przylezie :(

Nie nadrobię, bo jestem nie w sosie :(

Pozdrowionka dla wszystkich.

Zjola pozwól słonko ,że ja jeszcze &&&&&&&&&&&&&& nie puszczam-do czwartku trzymam mocno jak nie wiem co....

Wikula Ty tosty wieczorem a ja po pracy:))

Kahaka Agatka piękności ;))

Blonka ,Bree,Palemka,Maćku- nie obijać się ~~~~~~~~~~~~~~~słać :))

Kwiatek-nasza Nestusia też odchodziła mi na kolanach-dostała 3 zastrzyki-do końca mówiłam jej do uszka ,że pozwalamy jej odejść z miłości,że bdziemy tęsknić i pamiętać...........
najcięższe jest to ,że psiak nie zmyka oczu.........i gdy już odeszła to pani ją osłuchała ,kiwnęła mi glową ,że ....:( i ja jeszcze ją tuliłam.........
także Tobie również współczuję pożegnania przyjaciela.....:,(


Balbinka przyjemności przy sadzeniu tuj;)
po

pozdrawiam wszystkie babeczki..
 
reklama
Czołem dziewczyny, długo się zastanawiałam nad tym czy już Wam napisać o tym czy jeszcze nie i doszłam do wniosku, że napiszę. Robiłam w sobotę test i w niedzielę też. Wczoraj wieczorem byłam u mojej ginki zdziercy no i wychodzi na to że jestem w ciąży. A we mnie mieszane uczucia, na początku radocha, potem paniczny strach a teraz to wkręciłam sobie filma że i tak napewno ciąża jest martwa itp. Chyba przez mojąpanią doktor bo powiedziała że pęcherzyk ciążowy jest spłaszczony przez ugniatającą go macice..no i te koszmarnw bóle brzucha :-( oczywiśxie dała mi do zrozumienia że ta ciąża to jest tylko takie tam tere fere które nie ma prawa przetrwać i że tk nie jest naturalne i że się leczyłam to teżta ciąża nie będzie przebiegać normalnie :-/ mam się oszczędzać, nie współżyć z mężem.. Ale do pracy muszę chodzić :-( a ja pracuję w hipermarkecie :-( ohh nie dostałam nawet zwolnienia..bo kazała najpierw zrobić betę żeby było to zwolnienie potwierdzone...

No i mam pytanko. Bo mam jutro zrobić bete hcg i drugi raz w piątek. I powiedzcie mo dlaczego ja msm wykonać to badanie dwa razy?? Bo to ma być po tychdwóch dniach przyrost tak?? A czy jesli przyrastato znaczy ze dzieciątko się rozwija, a jak nie to pozamiatane??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama już skończone:)
Jak zimnoooo:(

Esme, kurka,zrobiłaś tą betkę???? Może pójdź do innego ginka? Albo na pogotowie? Powiedz, że boli brzuch, niech zrobią usg??
 
carola jutro dopiero robię. Miałam usg i widać pęcherzyk ciążowy ale moja ginka dała mi tylko nospe i kazała brać luteinę i zwiększyła euthyrox. Nic poza tym. A ból to jest taki że nie ma go cały dzień tylko pojawia się w pewnym momencie i boli przez kilka sekund, taki jakby silny skurcz, uczucie jakby właśnie zaczynała się @
 
Carolaaa Brawo;))

Esme-po pierwsze gratki!!!!!!!!
po drugie bete zawsze robi się kilka razy ,żeby zobaczyć czy przypost dobry-czyli po 2 dobach powinien wzrosnąc o 66%
jak np w poniedziałek bedzie 100 to w środę ma być 166 lub wiecej.

a testy wyszły Ci od razu????

ja pracowałam w markecie jak zaszłam w pierwszą ciążę-radze Ci kochana ze szczerego serca -idź na L4!!!

A TEN BÓL TO ROZCIĄGAJĄCA SIĘ MACICA-JAK JEST krótkotrwały to oki-jak trwa długo to niepokojace jest..

głowa do góry-bedziesz mamą ;))
 
Esme, nie chcę Cię straszyć ale miałam podobną sytuację lekko ponad miesiąc temu... wiesz chyba jak się skończyło?
Ważne, że bierzesz Luteinę i masz większą dawkę Euthyrox'u... Zrób jutro betkę koniecznie. I ważne, że testy pozytywne, u mnie negatywne były mimo pęcherzyka:((((
Odpoczywaj. Nie masz zaległego urlopu albo możliwości wzięcia wolnego dnia czy dwóch? Potem do ginka i zwolnienie.
 
Dzięki dziewczyny. Kurcze poszłabym na to l4 ale obawiam się że jak się okaże że z ciąży nici to potem zostane bez pracy :-( a to moja nowa praca :-( mama mamm nadzieję że to rozciągająca się macica ten ból bo moja ginka twierdzi że to jest nieprawidłowe ale w moim przypadku normalne bo byłam leczona i ciąża jest "słaba".
A testy wyszły mi odrazu.i jednakowej grubosci kreseczki nawet :-D:-D. A to może dlatego że ja robiłam tydzien po spodziewanej @
 
Esme co to znaczy ,że ciąża słaba-ne rozumiem ginki;/;/
nie masz @,nie masz plamień...pęcherzyk jest,testy wychodzą...zrób betę ,potem powtórz i niech Ci daje L4!!
albo zrób jak Carolaa pisze-jakiś urlop zaległy albo 2 dni na żądanie ...ciąża to nie choroba -owszem,ale jak się o nią długo starałas to należa Ci się specjalne względy i trzeba dmuchać na zimne a nie do marketu wysyłać jak wiadomo jak tam sie pracuje-ile dźwiga,jak wcześnie wstaje....
a może idz na l4 od lekarza rodzinnego-jak masz wporządku to powiedz jak jest i niech Ci da choć na tydzień
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoją kruszynkę!!

w końcu dobre wieści na wątku-Zjola teraz czekamy na Ciebie a potem na Wikulę ;)))
 
esmeralda ja również gratuluję :)...ja miałam takie bóle w pierwszej ciąży, taki jakby kłucie...i też byłą mowa o rozciągającej się macicy...
W sumie to co to za ginka, która z takimi tekstami wylatuje :wściekła/y: no normalnie aż złośc się we mnie wzbiera... Tak jak dziewczyny mówią beta obowiązkowo. i może pomyśl o innym ginekologu....
 
reklama
Nikusia-izi...bo Ci prolaktyna skoczy a my staraczki nie możemy mieć za wysokiej;))
mam nadzieję,że u Esmeraldy bedzie wszystko si!!że niedługo nam fotkę kropeczki wstawi:))

Esme wstaw testy nacieszymy oczęta:))
 
Do góry