reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

mama wiem co czujecie sama niedawno w styczniu stracilam psa zmarl mi na rekach nasza kochana sunia york byla dla mnie jak dziecko byla bardzo madra do dzis ja oplakuje i rowniez w naszym ogrodzie pochowana jest
 
reklama
Witam się wtorkowo :-)
Dziś zauważyłam, że jak dzwoni mi budzik a dzieje się to o równej 4:45 to jest już świt...uwielbiam okres wiosenno letni, dzień długi i człowiek nie czuje się jak jaskiniowiec...
Tym samym MIŁEGO DNIA...U MNIE W STOLICY SŁONKO W PEŁNI :tak:
 
Siema dziewczynki!
Kahaka - ale sliczna Agatka! Przepiekna!

Mam nadzieje, ze i ja doczekam sie Dzidzi, ach...
Wczoraj odebralismy wyniki emka i sa duuuzo lepsze niz kiedys, 1,5 roku temu gdy badalismy :). Fakt, ze samo badanie ogolne nie rozwiazuje problemu, ale jest juz cos "do przodu". Byle do piatku - wtedy wizyta w klinice.
Niestety przyplatal mi sie grzybol po antybiotykach, a akurat powinnismy sie mietosic czesto i namietnie ;)
 
ja równiez sie witam wtorkowo ;)
i takze u mnie sloneczko pelna para swieci, lekki wiaterek ,taki wioseny pachnacy.. lekki chlod.. ale slonko wynagradza wszystko!! :)
 
u mnie też ładniutko:) śłoneczko piękne:) jeszcze nizbyt ciepło, ale da się wytrzymać:)

Carola - pecha masz, naprawdę!

ja dzisiaj dopiero na 12:40 do pracy, także zdążyłam się wyspać, śniadanko zjadłam, wyapalam się, właśnie kończę kawkę i jeszcze będę miała czas na obijanie się:)
jutro musze podjechać do sklepu, bo wymyśliłam sobie kupno jakiś fajnych tenisówko trampek, podobają mi się:) chociaż ja nie chodzę na sportowo ubrana...
 
u mnie tez slonecznie

laski u mnie jak narazie @ brak osttsni cykl byl 25dniowy dzis mam 27dc a @ brak tylko delikatne plamienie bylo wczoraj teraz to juz wogole nie plamie a moze yto cisza przed burza bo 28dniowe cykle kiedys tez mi sie zdarzaly
wczoraj mnie strasznie bolal brzuch i dzis rano tez wzielam nospe i teraz nic nie boli
chyba jeszcze poczekam z testowaniem
w oststnim cyklu wogole nie plamilam to 2 cykl od odstawienia lutki albo 3 nie pamietam juz ale pozostaje mi czekac dzis 14dzien po owu
 
Kwiatuszku to &&&&& oby @ nie przylazła.
Ja dziś uradowana jestem maksymalnie bo udało mi się zapisać na wizytę 28.03 w środę, ba dr specjalnie dla mnie przyjedzie do przychodni 45 minut wcześniej :tak: ale się cieszę ....
 
reklama
Witam was serdecznie. Podczytuje was codziennie, ale nie pisze bo u mnie bez zmian , starania są a efektów zero. Mam do was prośbe poniżej mój obecny cykl mierze temp, według was kiedy mogła być owulacja i czy wogóle była



Z góry dziekuje za odpowiedzi i życze wam więcej szczęścia w staraniach niż ja
 
Do góry