reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Mama jak kasa wejdzie to do ginka polezę jutro lub w sobotę...na laboratorium mam ale na ginka za mało...
Więc czekam.
 
carola wierze ze sie wkur... i meczy cie czekanie... ja przezywalam to samo jak sie udalo, bo gince cos sie nie podobalo z tym wiekiem ciazy pamietasz? i wyszlam z gabinetu bardziej zdenerwowana niz weszlam.. i tak mijaly dni niewiedzy a ja coraz bardziej narwana nerwowa placzliwa.... eh trzymam kciuki!!!
 
wszystkie ładnie kciuki 3mamy za ciebie caro :tak::-)

ja powoli znikam
czas do domu!! :) ale sie nawsuwam pączków ;-)
 
Wiem Błonka, pamiętam....ehhh...inaczej to wygląda z drugiej strony....sama Cię uspokajałam a teraz nie wiem co robić a czekanie mnie nie uspokaja...I ten cholerny test....
 
reklama
Caroll bedzie dobrze&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&nie denerwuj się tylko!!!
Mamciu ale się naśmiałam z twojej szyjki i z potrzeby zamknięcia okna ,:)
Kora wiesz co u nas androlog jakis super extra najlepsiejszy na cale wojewodztwo po 2min wizyty u niego stwierdzil ze jedyne wyjscie dla nas ivf ze wzgledu na kiepskie wyniki emka , przeryczeli my jak bobry cala droge , dal skierowanei na dokladniejsze badania zrobilismy dopiero po 2miesiacach ciupinkę ,odrobinkę lepsze ale nadal ivf no a w styczniu II krechy natoralnego szczescia :) akurat po swietach emek pojechal tez na badanka bo mielismy probowac iui najperw i musial do nich zrobic milion badan i okazalo sie ze z 2% plemnikow o prawidlowej budowie zrobilo si eaż 6% a to dzieki witaminką, nie piciem alkoholu (wczesneij tez nie pil nie wiadomo ile ale jak byla okazja to nie odmawial) i objadaniem sie slodyczami bo mial tez problem z prl ktora sama sie uregulowala w ciagu 3miesiecy:) wiec mega kciukasy aby sie udalo i nei traccie wiary ze sie uda!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
dzis zamiast pączków śle fluidki:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry