reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Caroll testem sie nie denerwuj!!! mialam tak samo ! i tez 2razy czekalismy ze dzidzia juz nie bedzie z nami ,raz jak podejrzewali ciaze pozamaciczna i dopieor po 2tyg okazalao si eze jesk ok a pozniej ,na drugi dzien palmienie i nei bylo widac fasoli na usg i musielismy czekac 1,5tyg zeby zobaczyc ze wsio jest super:) i Ty tak bedziesz miala ze wiso bedzie super!!!
Kinga witam :) hehee jakoś dobrze mi tu u Was i chcialam zagoscic tylko z jednym postem ale jakos ciezko mi od Was uciec:)
 
Wiem Błonka, pamiętam....ehhh...inaczej to wygląda z drugiej strony....sama Cię uspokajałam a teraz nie wiem co robić a czekanie mnie nie uspokaja...I ten cholerny test....
no uspokajalas.. ale mialas racje bo sie dobrze skonczylo.. no i ja teraz bede ciebie uspokajac i starac sie podtrzymac na duchu :) ja wierze ze bedzie ok, za dlugo sie staralas zeby nie bylo ok i tak nagle to potem slynelo na was... to mialo jakis cel... bedzie git :)
 
Dzięki Kobietki:))))
Mam nadzieję, że tak będzie...w niedzielę mamy rocznicę i moje urodziny....nie mogę sobie wymarzyć piękniejszego prezentu:)
 
Caroline - znajdz sobie jakas robotke - ogladaj tv, graj w jakies zajmujace gry... Trzymam kciuki

maja - my juz tez przechodzilismy rozne etapy - witaminy, zero alkoholu, nawet leki na wiecej armii - i faktycznie bylo lepiej, ale co z tego? Nic! Mielismy tez etap odpuszczenia - ktoras tu ostatnio pisala - nie obserwowalam cyklu, nie robilam testow owu, nie bralismy witaminek, nie lazilismy po lekarzach - i tak nic...

Wiecie co, moj M przez 16 lat poprzedniego malzenstwa nie zaszedl mimo staran, a jego ex zaraz po rozwodzie zaskoczyla i ma juz bejbe, takze wiecie... na za wiele nie licze, zwlaszcza ze nie chce sie decydowac na ivf. A jesli zdarzy sie cud? Bedzie cudownie!!!
 
no Kora nam wlasnei tez chyba to odpuszczenie pomoglo dlatego ze nei wierzylismy ze sie moze udac ,nie mierzylam tempki ,nie sprawdzalam nawet ktory dc czekalismy tylko do iui , a potem ewentualnie na ivf w kwietniu ,ale zaciskam mega kciukasy aby jednak sie Wam udało a jak nie to macie juz Bobaska i najważneijsze zebyście byli szczesliwi a jak zjawi sie bobot to oszalejecie ze sczescia:) i aby tak było!!!:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
dzisiaj mam kiepski humor, jakieś zalamanie, nic nie jest tak jakbym chciała, nic mi się nie układa, nie wiem jak to wszystko pozbierać, jak się zorganizować...ale nie martwcie się jutro pewnie będzie lepiej...
ale zjadłam już dwa pączki, hehhe a tyłek rośnie!

carola - cały czas o tobie myślę i wierzę, że będzie dobrze!

mari - ja nie wiem czy będę potrafiła sobie odpuścić...przede mną jeszcze IUI i in vitro, a nie wiem czy bym się nie zdecydowała na adopcję, bo zawsze o tym marzyłam, moj mąż też nie wyklucza adopcje, ale oczywiście to jest bardzo trudny temat...ech...

mama - ty to kochana kobitka jesteś!

muszę sobie w przyszłym tygodniu podjechać na jakieś zakupy, żeby trochę poprawić sobie nastrój (jakiś płaszcz wiosenny, buty...)
 
Maja skoro Ci u nas dobrze ,to zostań z nami:)

Wikula dzięki kochana.
przytulam ..i tak jak piszesz....jutro juz bedzie lepiej.
ja tez nie raz mam dzień mega doła ,ale na drugi dzień juz jest si..
podaje Ci herbatkę z cytryną..


Zjola nadal myślami z Tobą!!
 
reklama
Do góry