reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
wikula zakupy potrafią poprawić humor to fakt... przytulam cię mocno, czasami są takie kiepskie dni wiem co czujesz.Ja nawet ostatnio sobie popłakałam... ach życie.
lopop przykro mi bardzo :(
 
Lopop przykro mi:(
Ja robię marchewkowe żeby się czymś zająć....Za godzinę mam pracę do wykonania,potem ankiety i spać.
Pieniędzy jeszcze nie dostałam:(
 
Carola Kochana na bakn u Ciebie dobrze :* nie zamartwiaj sie:tak:
mam pytanko do dziewczyn które miały usg dopochwowe troche dziwne bo ja dzis mam strasznie suzo gestego sluzu bialego bardzo i naprawde gestego?? bo takiego nie mialam
wiem ze w ciazy nie jestem bo to lekarz na usg przeciez powiedzial ze endo mi sie szykuje do @:-(

a no nie napisalam czy to moze byc pozostalosc tego zelu??
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem na chwilę..

Wikula &&&&&& za dobre wyniki i działania...

Agnieszka -żel jest bezbarwny wiec to na pewno nie po min masz taki sluz biały...masz 21 d.c. więc jeszcze z tydzień musisz poczekac zanim sie dowiesz co i jak..

Carolaaa oby kasa doszła jutro rano...

Bree,Błonka głaskac brzuszki :)
 
Do góry