reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Hej Dziewczyny!!! Przepraszam za wczorajszy brak odezwu, miałam małe problemy ale co tu się rozwodzić.

Zatestowałam dziś! I sa!!! Dwie piękne kreseczki :tak: W końcu! Jupi! A co u Was? Mama jak się czujesz? Dbasz o siebie???
 
Madziolinka trzymam kciuki, za kolejny pierwszy raz:-)
Betka gratuluję serdecznie. Który to tydzień? Kiedy wybierasz się do gina? Jak się czujesz?
U mnie w porządku, dzisiaj powtórzyłam test, ale ciągle wychodzą mi dwie blade kreseczki. Trudno, widocznie taka moja natura. Nie wiem kiedy wybrać się do gina. Chciałabym już zobaczyć serducho, ale to najwcześniej za dwa tygodnie. Nie wiem, czy tyle wytrzymam.
 
Mi wychodzi że to 5-ty tydzień, ale to jest liczone od pierwszego dnia ost. miesiączki więc tak naprawdę gdzieś dopiero 2 tyg. jestem w ciąży :) Oby wszystko było dobrze, już też się nie mogę doczekać bicia serduszka. Mieszkam w Danii i tutaj pierwsza wizyta u lekarza jest dopiero w 8. tygodniu a usg robią 2 razy: w 12tyg. i około 20. Więc muszę uzbroić się w cierpliwość :) A czuję się dobrze, zaczyna dopadać mnie senność i co chwila coś się dzieje w brzuchu, a to bulgoty a to jakieś kłucie, pęcznienie... :-D No i jestem strasznie wydęta!

A jak sie ma Twój brzusio mama? Który tydzień szacujesz?
 
reklama
Na suwaczku mam tydzień aktualny. Mnie od dzisiaj dopadła tragiczna senność i zmęczenie. Brzuch też czuję, czasem zakłuje, czasem zaboli, wieczorami ćmi. Do gina idę 18-19.12 będzie wtedy 6t3d lub 6t4d, z tego co czytałam można już wtedy zobaczyć serducho. Poszłabym później, ale święta po drodze.:rofl2:


Madziolinka, a jak Twoje starania w tym miesiącu, ruszyły?:-D
 
Do góry