reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Cale szczescie ze zatestowalas :-) nie musisz sie juz stresowac. Ja po kazdym poprzednim rozczarowaniu luzowalam, i niby probowalismy na luzie sie przytulac ale im blizej @ tym ciezej stres opanowac "udalo sie czy nie"...No nic poczekam jeszcze do poniedzialku i zatestuje. Dobrze ze mamy weekend to moze szybciej zleci ( o ile @ nie przyjdzie).
 
reklama
Dzieki dziewczyny za wsparcie, ale to czekanie i stres jest najgorsze :-/ madziolina_p a jak Twoje przygotowania? Ty od stycznia zaczynasz dzialac?
 
Pewnie ze w grudniu :-D zaczytalam sie w historii tego watku i smiem stwierdzic ze mama jiz to jest profesionalna staraczka! :-) Mama_jiz jakies specjalne rady, wskazowki? :-)
 
Hehe pochlebiasz mi. Ja po prostu mam już dwie córki, więc co nieco wiem o ciążach, porodach. O staraniach bardzo mało, bo jakoś tak się składa, że szybko zachodzę w ciążę. Łykajcie kwas foliowy i beztrosko się bzykajcie i to wszystko.:rofl2:
 
Hej dziewczyny, co u Was? :-) Ja dalej czekam na @ i w dodatku moj maz nie chce zebym zrobila test :-/ mowi ze co bedzie to bedzie i nie rozumie czemu ja sie tak stresuje...a mnie to czekanie troche wkurza wrrr.
 
reklama
Do góry