reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Cześć Babeczki!
Klaudynka, ty się może lepiej wybierz do lekarza. Z tego co pisałaś to i tak dawno byłaś, więc wizyta już dawno Ci się kłania.
Madziolina - dzięki Kochana, będziemy działać na bank, ale nie wyrzucicie mnie ze styczniowych staraczek?:-)
 
reklama
Ale klaudynka ja Ci powiem pewnie jak to bylo: on z nia zaczal pisac, prawila komplementy, poczul sie zajebisty i juz, jesli sie z nia nie spotkal to pewnie tak jest, choc to Wy musicie dojsc do porozumienia i podjac decyzje co dalej.
Mama_jiz pewnie, ze nie!
A kiedy klaudynka powinnas miec @?
 
No tak ale zrobić to nie myśląc o nas. Tak to w sumie tłumaczy. Ze na początku to xo chwile coś do niego pisała o odp. Później już go to zaczęło nudzić ale i tak powie co chce. .. ok 15 listopada. I już nie plamie ;/
 
Ostatnia edycja:
Do 15 O szaleje z nerwów chyba. Jutro pójdę na betę najwyżej w piątek powtórzę. Nie mam zamiaru go o tym informować. Przekreslil sam swoją rodzinę. Tylko co ja zrobię jak wyjdzie... nie wiem ;^ mam głupie mysli.
 
reklama
Nie zdecydowałam Narazie nic. Tkwie w próżni jakby to powiedzieć. Po tych różnych słowach które widziałam co mówił jakoś wydaje mi się ze to wszystko to film.
On mowi ze będzie walczyć. Poprosiłam żeby się wyprowadził. Nie chce. To mam się wynieść z synem?
 
Do góry