reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

reklama
Hop hop jestem juz:)
Wczoraj bylo iui
Lewy jajnik niedrozny pecherzyk wielkosci 22, prawy drozny pecherzyki dwa wielkosci 21 i 20. Owu ma byc z 2 jajnikow. Endometrium piekne 8 albo 8,5 Teraz czekam na owu. Podobno strasznie boli po clo. Czekam na bol z utesknieniem!!! Wieczorem jeszcze poprawie z mezem naturalnie;)

O to dopiero super! :-) :) No i masz potwierdzone a ja tu świruję, że wczoraj miałam zagubioną jednodniową owulke.
Czyli jednak dwie ovu są możliwe ... :szok:
 
O to dopiero super! :-) :) No i masz potwierdzone a ja tu świruję, że wczoraj miałam zagubioną jednodniową owulke.
Czyli jednak dwie ovu są możliwe ... :szok:
Tak, ale tylko w tym samym czasie, max kilka godzin odstępu :)
Dlatego u ciebie pisałyśmy ze to raczej wyglada na zagnieżdżenie bo drugiej po kilku dniach to raczej nie moze byc. :)
 
O to dopiero super! :-) :) No i masz potwierdzone a ja tu świruję, że wczoraj miałam zagubioną jednodniową owulke.
Czyli jednak dwie ovu są możliwe ... :szok:
Nie dwie owu! To bedzie jedna owulacja tylko z 2 jajnikow. Nie moze byc 2 owulacji w jednym cyklu bo tu hormony tym steruja. Nie wiem czy dobrze wyjasnilam.
 
Tak, ale tylko w tym samym czasie, max kilka godzin odstępu :)
Dlatego u ciebie pisałyśmy ze to raczej wyglada na zagnieżdżenie bo drugiej po kilku dniach to raczej nie moze byc. :)

W zagnieżdżenie nie wierzę :no2: W życiu nie słyszałam by tak podbrzusze bolało przy zagnieżdżeniu ...W pierwszej ciąży miałam plamienie implantacyjne - zero bólu ... poprostu różowe nitki i na bieliźnie.

Lux - nie martw się na zaś ... oby tylko lekarz nie odesłał Cię mówiąć, że w normie to w normie .. ja tak miałam ...:confused:
 
reklama
W zagnieżdżenie nie wierzę :no2: W życiu nie słyszałam by tak podbrzusze bolało przy zagnieżdżeniu ...W pierwszej ciąży miałam plamienie implantacyjne - zero bólu ... poprostu różowe nitki i na bieliźnie.

Lux - nie martw się na zaś ... oby tylko lekarz nie odesłał Cię mówiąć, że w normie to w normie .. ja tak miałam ...:confused:
nie ja sie nie dam zbyc, z jakim wynikiem zaszlas?
 
Do góry