reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki o maleństwo w 2016

Dzięki dziewczyny.
W ulotce jest napisane, że musi być tak samo intensywny, by go uznać za pozytywny. Tyci tyci mu brakuje chyba ;) Tu są takie same kolory kreski.
Zmierzę poziom LH, tak jak radzicie, z rana.
Oby owu poczekała jeszcze troszkę :)
 
reklama
Cyntia krechą jeszcze jest za jasna. Jutro powinna być taka jak testowa, a to oznacza, że od 24 do 36 godzin będzie ovu. Sobota na przytulanki idealna. Powodzenia!
 
Zrobiłam z drugiego moczu i jest negatyw, mocna krecha, ale słabsza niż wczoraj. Temp 36,6 - nie mierzylam, ale patrząc po wykresach sprzed ciąży, to taką miałam w I fazie cyklu. Więc jeszcze jestem przed owulką :)
 
Hop hop jestem juz:)
Wczoraj bylo iui
Lewy jajnik niedrozny pecherzyk wielkosci 22, prawy drozny pecherzyki dwa wielkosci 21 i 20. Owu ma byc z 2 jajnikow. Endometrium piekne 8 albo 8,5 Teraz czekam na owu. Podobno strasznie boli po clo. Czekam na bol z utesknieniem!!! Wieczorem jeszcze poprawie z mezem naturalnie;)
 
Hop hop jestem juz:)
Wczoraj bylo iui
Lewy jajnik niedrozny pecherzyk wielkosci 22, prawy drozny pecherzyki dwa wielkosci 21 i 20. Owu ma byc z 2 jajnikow. Endometrium piekne 8 albo 8,5 Teraz czekam na owu. Podobno strasznie boli po clo. Czekam na bol z utesknieniem!!! Wieczorem jeszcze poprawie z mezem naturalnie;)
Jestem ciekawa czy z tego prawego pękną ci oba jaja i bedą bliźniaki!!! :):)
 
Hop hop jestem juz:)
Wczoraj bylo iui
Lewy jajnik niedrozny pecherzyk wielkosci 22, prawy drozny pecherzyki dwa wielkosci 21 i 20. Owu ma byc z 2 jajnikow. Endometrium piekne 8 albo 8,5 Teraz czekam na owu. Podobno strasznie boli po clo. Czekam na bol z utesknieniem!!! Wieczorem jeszcze poprawie z mezem naturalnie;)
oj moze blizniaki albo trojaczki sie szykuja? hihi, zycze powodzenia ♥
 
reklama
obdzwonilam endo w okolicy i uwaga- na lutego-marca bym miala prywatna wizyte, najtaniej 130 zl, powtorze za jakis czas wyniki i pedze do lekarza, ale sie boje :no2:
 
Do góry